Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zwalczanie kuny domowej Wrocław

Kuna domowa to nieproszony gość, którego obecność w domu naraża Cię na liczne i kosztowne zniszczenia, a ponadto wiąże się z wieloma niedogodnościami. Pogryziona instalacja elektryczna, zniknięcie kur z kurnika, nieznoścne hałasy w nocy oraz nieprzyjemny zapach to tylko część z konsekwencji pojawienia się kuny w Twoim domu. Mieszkańcu Wrocławia, na szczęście nie musisz się tym przejmować – jeden telefon i specjaliści Dezynfeusza, skutecznie wyproszą uciążliwe towarzystwo.

Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc?

Dezynfeusz to firma działająca na rynku od lat, co sprawia, że możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Jako liderzy branży świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu dezynfekcji pomieszczeń, osuszania budynków i zwalczania różnego rodzaju szkodników. Stawiając na nieustanny rozwój oferujemy Ci nowoczesne i bezpieczne dla zdrowia metody dezynfekcji i zwalczania szkodników.

Nie musisz się o nic martwić! Nasz wyspecjalizowany zespół pracowników dotrze pod wskazany przez Ciebie adres i wybierze najlepszą metodę zwalczenia problemu. Każde zlecenie realizujemy w możliwie jak najkrótszym czasie, abyś szybko mógł zapomnieć o niedogodnościach. Jako potwierdzenie naszych słów otrzymasz gwarancję zadowolenia z wykonanej usługi.

Jak skutecznie pozbyć się kuny domowej?

Walka z kuną domową nie jest prosta, ponieważ zwierzę bardzo niechętnie opuszcza wybrane przez siebie miejsce. Na szczęście nie musisz walczyć z kuną sam. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci skutecznie wypędzić kuny z Twojego domu. Co ważne nie zabijamy kun; nasze metody są w pełni humanitarne i nie szkodzą zwierzęciu. Cały proces pozbycia się niewielkiego drapieżnika polega na rozpyleniu specjalnego środka, o wysokiej skuteczności działania. Preparat odstrasza kuny domowe i zniechęca je do powrotu w to samo miejsce, dzięki czemu Ty możesz ze spokojem cieszyć się ustaniem nocnych harców i niewyjaśnionych zaginięć ptactwa domowego.

Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, biznesowymi, a także ze spółdzielniami mieszkaniowymi.

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 1 =