Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Pszów

Walczysz z pleśnią i grzybem w mieszkaniu i ciągle przegrywasz?

Wiemy doskonale że bez dostępu do profesjonalnych środków i metod ta walka jest nierówna.

Skorzystaj z usług firmy odgrzybiającej i pozbądź się grzyba i pleśni bezpowrotnie!

Firma Dezynfeusz która działa w okolicach Pszowa stoczy walkę  grzybem za Ciebie i sprawi że problem ten już nigdy nie wróci.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY I CZASU

Warto korzystać z profesjonalnej firmy, ponieważ jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy! Samodzielne odgrzybianie zazwyczaj jest nieskuteczne. Usuwamy tylko konsekwencje pojawienia się grzyba a nie przyczynę! Takie odgrzybianie również nie zabija zarodników grzyba które są bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

OZONOWANIE

Firma Dezynfeusz usunie wszystkie zarodniki grzyba które znajdują się w twoim mieszkaniu! Doświadczeni pracownicy dobiorą odpowiednią dawkę ozonu która będzie w 100% skuteczna.

TRWAŁE USUNIĘCIE GRZYBA I PLEŚNI

Doświadczenie, profesjonalne środki odgrzybiające, ciągłe monitorowanie postępów,  – to wszystko składa się na usługę, która jest niezwykle skuteczna.

WNIKLIWE POMIARY I OCENA MYKOLOGICZNA

Nasi pracownicy sprawdzą, jak bardzo twój dom jest bezpieczny. Znajdą przyczynę pojawienia się grzyba, ocenią stopień wilgoci w ścianach, sprawdzą czy powietrze jest wolne od szkodliwych gazów lub pyłów. Dodatkowo, przy pomocy kamery termowizyjnej, odnajdą mostki termiczne przez które ucieka ciepło. Wszystkie te informacje pozwolą Ci żyć oszczędniej!

DYSKRECJA

Jeżeli z jakiegoś powodu ukrywasz swój problem z grzybem i pleśnią w mieszkaniu, domu lub innym miejscu, nie musisz się martwić! Działamy niezwykle dyskretnie, nasze samochody są nie oznakowane, nie posiadają reklam, a pracownicy odzież ochronną ubierają dopiero wewnątrz odgrzybianego pomieszczenia.

Nie masz na co czekać – zadzwoń do nas i umów się z nami na odgrzybianie – miejsca w kalendarzu szybko się zapełniają.

Grzyb i pleśń są niebezpieczne dla zdrowia! Zadbaj o siebie i swoją rodzinę, Przywróć świeżość i bezpieczeństwo w swoim domu!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

1 + 5 =