Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Kłobuck

Posiadasz nieruchomość na terenie kłobucka która jest w nienajlepszym stanie?

Wysoki poziom wilgoci w budynku powoduje niszczenie ścian oraz rozwój grzybów i pleśni.

Odświeżanie ścian oraz remonty nie mają żadnego sensu, póki budynek nie zostanie skutecznie osuszony. Istnieje wiele metod osuszania budynków, jednakże wiele z nich wymaga bardzo dużo czasu, pracy a i tak nie zawsze są skuteczne. Jeżeli chcesz pozbyć się wilgoci skutecznie oraz szybko, skorzystaj z elektroosmozy.

ELEKTROOSMOZA TO BNOWOCZENSY SPOSÓB OSUSZANIA BUDYNKÓW.

Za pomocą specjalistycznych maszyn wytwarzane jest pole elektromagnetyczne które spycha wilgoć do podłoża. Metoda ta jest o tyle korzystna że wytwarza poziomą blokadę przeciwwilgociową.

Bez wyglądu na to, czy Twój dom wybudowany został z cegły, kamienia czy może betonu – elektroosmoza pozbędzie się wilgoci definitywnie! Rodzaj budulca, grubość ścian i poziom wilgoci i zasolenia mają jedynie wpływ na czas osuszania budynku.

Odpowiedni poziom wilgoci jest niezwykle ważny. Gdy para wodna w powietrzu stanowi powyżej 70% zaczynają rozwijać się w niej szkodliwe dla zdrowia, pleśń oraz grzyby. Zagrażają one zdrowiu a nawet życiu osób które przebywają w ich otoczeniu. Prawidłowy poziom pary wodnej w pomieszczeniach mieszkalnych (przy temperaturze około 22 stopnie Celsjusza) to od 30% do 65%.

ELEKTROOSMOZA TO NIEINWAZYJNA METODA USUWANIA WILGOCI Z  BUDYNKÓW

Nie ingeruje ona w żaden sposób w konstrukcje, stan ścian czy nawet przedmioty znajdujące się w pomieszczeniach.

Jedyne co musisz zrobić aby bezpowrotnie pozbyć się wilgoci z budynku to zadzwonić do nas!

Dojedziemy pod wskazany adres, wykonamy odpowiednie pomiary  a następnie skutecznie pozbędziemy się wilgoci oraz zabezpieczymy budynek przed jej nawrotami. A gdy wyniknie taka potrzeba, usuniemy pleśń i grzyb na zawsze oraz wykonamy porządki.

Wykonujemy kompleksowe usługi odgrzybiania oraz osuszania budynków, posiadamy stosowne certyfikaty.

Zaufaj nam, podobnie jak setki naszych klientów z całej polski.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

5 + 6 =