Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zwalczanie kuny domowej Bochnia

Mieszkańcu Bochni czy masz w domu nieproszonych gości? Czy gryzonie nawiedziły Twoje poddasze i nie możesz się ich pozbyć? Czy chcesz raz, a porządnie pozbyć się Kun z Twojego domu? Jeżeli TAK! To jesteśmy tu aby Ci pomóc! Dezynfeusz!

Kuna zwana też kuną domowa to zwierzę z rodziny fretkowatych. Małe, szybkie, zwinne i niestety brzydko pachnące zwierzę często wybiera sobie dach Twojego domu jako swoje lokum. Kuny zazwyczaj polują na gołębie czy kury i nie są groźne pod względem agresji dla człowieka. Niestety kuna jest groźna dla domów człowieka. Dobrze się wspinajac, wchodzi na dach szuka dziury i urządza sobie mieszkanie w podbitce dachu. Właśnie tak niszczy dach i poddasze, a to wszystko dzieje się w nocy. Kuny to zwierzęta nocne dlatego kiedy Ty śpisz one zakłócają Twój sen. 

Ani klatki, ani łapki kunie nie są obce, a tym bardziej groźne. Kuna to dobry łowca, a taki cechuje się dobrym sprytem. Dlatego rzadko się zdarza m, aby kuna złapała się w pułapkę. Nasza firma poleca skuteczne usuwanie kuny z Twojego domu. Dzięki naszym specjalistyczny środkom gryzoń zniknie raz na zawsze z dachu i terenu Twojej posesji. 

  • Nie obawiaj się! Środki których używamy nie są groźne dla Twojego zdrowia, a tym bardziej dla pupili domowych. 
  • Zawsze przeprowadzamy specjalną analizę, aby stwierdzić czy kuna już zadomowiła się w domu czy dopiero się przymierza. 
  • Działamy na terenie całego kraju, teraz również w Bochni! Zaufało nam już wiele osób dołącz do tego grona i Ty!

Jesteśmyspecjalistami jedynymi w swoim rodzaju! Dla Nas dobro i stan Twojego domu to dla Nas priorytet. Prowadzimy szereg zabaiegów zaczynając od zwalczania szkodników poprzez dezynfekcję aż do elektroosmozy. Z nami swój spokój odzyskało już wiele osób i Ty możesz być jedną z nich! Wystarczy tylko, ze zaufasz Dezynfeuszowi! Dzięki swojej skuteczności możemy śmiało poszerzyć swoją działalność o kolejne miasta, aby pomagać każdemu kto ma problem.

Więcej informacji pod numerem telefonu, który znajdziesz w zakładce „kontakty” tam też możesz zarezerwować wizytę u Ciebie!

Razem z Dezynfeuszem powiedz „Żegnaj kuno!”

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

6 + 13 =