Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Radzionków

Jesteś mieszkańcem Radzionkowa lub miejscowości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie i od jakiegoś czasu borykasz się z wilgocią w budynku? Doskonale, że znalazłeś nasza stronę. Z wilgocią należy podjąć walkę jak najszybciej, ponieważ jej niekontrolowany stan w krótkim czasie może doprowadzić do poważnych konsekwencji dla Ciebie. Ucierpi nie tylko budynek, ale przede wszystkim twoje zdrowie i zdrowie innych osób, które przebywają w nim na co dzień. Woda rozprzestrzenia się bardzo szybko i powoduje coraz większe zniszczenia, więc podjęcie działań zmierzających do zatrzymania tego procesu jest bardzo ważne. W Dezynfeuszu przyjmujemy zgłoszenia Klientów, których budynki zostały zalane nawet w poprzedniej dobie.

Najczęstsze przyczyny pojawiania się wilgoci w budynkach

Najwięcej przypadków zalania budynków powodują problemy związane z opadami atmosferycznymi. Do najczęstszych przyczyn pojawiania się wilgoci wewnątrz budynków należy między innymi powódź lub długotrwałe i ulewne deszcze. Woda dostaje się do domu również w wyniku uszkodzenia dachu lub innych fragmentów budynku na skutek silnych wiatrów powalających drzewa i słupy wysokiego napięcia. Równie często budynki zostają zalane w wyniku instalacji hydraulicznej. Na szczęście dla zespołu Dezynfeusza nie liczy się przyczyna, która spowodowała przekroczenie poziomu wilgoci. Bez względu na powód skutecznie poradzimy sobie z problemem.

Elektroosmoza i osuszanie kondensacyjne

Dawniej osuszanie budynków wiązało się z koniecznością remontu, skuwaniem tynków i wycinaniem fragmnetó murów. Takie rozwiązania to nie tylko ogromne wydatki, ale również wykluczenie budynku z użytku na długi czas. Dlatego my oferujemy Ci rozwiązania na miarę czasu. Nowoczesne metody skutecznie i szybko likwidują wilgoć w pomieszczeniu. W zależności od tego, gdzie gromadzi się woda stosujemy odmienne taktyki. Do pozbycia się wilgoci ze ścian budynku polecamy elektroosmozę. To zabieg polegający na zastosowaniu bezprzewodowego urządzenia, którego działanie wyciągnięciu wody i odprowadzeniu jej do ziemi. Cały proces trwa około kilku godzin i jest zupełnie bezinwazyjny. Z wilgocią w powietrzu wypełniającym pomieszczenie doskonale poradzi sobie osuszanie kondensacyjne. To proces, który w efekcie pozwala wykroplić wodę z powietrza, praca elektronicznego osuszacza nie zakłóca jednak obiegu powietrza w pomieszczeniu.

Gwarancja dyskretnego wykonania usługi

Z naturalnych względów nikt nie chce, aby wiadomość o zawilgoconym budynku i wiążącym się z tym konsekwencjach takich jak: grzyby, pleśń czy nieprzyjemny zapach, rozeszła się po okolicy. Dlatego nasi specjaliści nie dają po sobie poznać kim naprawdę są. Poruszają się nieoznakowanym, zadbanym samochodem, a ubrania ochronne zakładają dopiero po wejściu do pomieszczenia i zdejmują przed opuszczeniem go. To właśnie obsługa na najwyższym poziomie potwierdza jakość naszych usług.

Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi i innymi organizacjami, które chcą zlikwidować wilgoć w budynkach. Przez lata działalności zaufało nam tysiące Klientów z całej Polski, Ty też możesz do nich dołączyć. Zadzwoń już dzisiaj i umów się na osuszanie.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 4 =