Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Namysłów

Mieszkasz w Namysłowie? Obecna pogoda powoduje, że w Twoim domu rozpowszechnia się wilgoć? Nie chcesz, aby przekształciła się w grzyba i pleśń? To dobrze się składa, firma Dezynfeusz wychodzi do Ciebie z ofetą Elektroosmozy!

Elektroosmoza jest nowoczesnym zabiegiem, który usuwa wilgoć z pomieszczeń mieszkalnych. Nie ma to znaczenia na jakim etapie budynek jest w stanie obecnym. Co oznacza, że elektroosmoza może być stosowana w przypadku prac budowlanych, by wysuszyć różne etapy np. wysuszyć strop bądź tynki, przyśpieszyć termin robót. Jak również w istniejących już budynka. Każdy dom, w którym zaistniała wilgoć jest do osuszenia. Tak więc jeśli jesteś jedną z osób, kórych dopadł jeden z powyższych przypadków, skontaktuj się z Nami. Nie pozwól, aby wilgoć zmieniła się w trującego grzyba i pleśń. Zadbaj już dziś o swoje zdrowie, postaw na Dezynfeusza! 

Elektroosmoza jest zabiegiem bezinwazyjnym czyli nie pozostawia na ścianach, sufitach czy posadzkach żadnych śladów. Tym bardziej, że w osuszaniu nie używamy szkodliwych środków chemicznych tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały i specyfiki. Dlatego wszystko jest na Twoją korzyść! Super prawda! 

Teraz kilka słów o naszej firmie!

Dezynfeusz firma świadcząca szeroki wachlarz usług dla Twojego domu. Dzięki swojej pracy i stu procentowej skuteczności mogliśmy poszerzyć działania o kolejne miasto jakim jest NAMYSŁÓW! Lubimy swoją pracę i lubimy wykonywać ją dobrze. Dlatego pracujemy na certyfikowanym i najlepszym sprzęcie. W Naszych szeregach pracują tylko i wyłącznie profesjonaliści, którzy do swojej pracy podchodzą z zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Wielkość zawilgocenia może być różna i na różnym etapie. Dlatego zawsze dokonujemy wywiadu, robimy pomiary i dobieramy odpowiedni specyfik. Zawsze na pierwsze spotkanie przyjeżdżamy GRATIS!

Działamy już w wielu miastach Polski teraz przyszedł czas na Namysłów!

Nie zwlekaj zadzwoń i zamów elektroosmozę! Możemy być u Ciebie nawet dziś!

 

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 5 =