Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zwalczanie kuny domowej Skawina

W Twoim domu słychać hałas? Roznosi się brzydki zapach i nie wiesz skąd moze się brać? Szukasz racjonalnego wytłumaczenia? Otóż mieszkańcu Skawiny w Twoim domu zamieszkała kuna! To ona wprowadza chaos w twoim domu, to ona zakłóca Twój sen, a przede wszystkim to ona jest powodome odoru, który unosi sie w twoim domu!

Chcesz to zmienić? Nic prostszego! Dezynfeusz – to firma, na którą smiało możesz postawić!

Kuna domowa, to dzikie, energiczne zwierzątko z pozoru niegroźne, a jednak wyrządza wielkie szkody w budownictwie. Kuna zwierzątko z rodziny fretkowatych poluje głównie na kury czy gołębie, jednka w nocy potrafi siać zniszczenie w dachu Twojego domu. Zakrada się do domów i zadomawiajac się w poddaszach niszczą to co spotkają na swojej drodze. Wszystko odbywa się w okowach nocy. Kiedy my śpimy, one biegają i grasują, hałasujac i niszcząc. Często też zakładając w nich swoje rodziny! Chyba nie chcesz dzielić z nimi swojej posesji?

 Dlaczego Dezynfeusz? Dlaczego możesz nam zaufać? Otóż jesteśmy profesjonalistami. Opieramy swoje działania na doświadczeniu i bezpieczeństwie. Działamy na terenie województwa opolskiego, a od teraz chcemy pomagać również w Skawinie. Zawsze przeprowadzamy pierwszą wizytę, na której robimy dokładną analizę. Sprawdzamy czy kuna, już się zadomowiła czy dopiero zamierza to zrobić. Kiedy już wiemy z czym mamy doczynienia stosując specjalistyczne środki usuwamy ją szybko i bezpiecznie. Nasze substancje są NIESZKODLIWE dla człowieka i dla Twojego pupila. Nie pozwól, aby kuna zagościła na stałe w dachu Twojego domu! Przejmij kontrolę.

Inne metody, klatki oferowane przez sklepy nie zdają egzaminu. Przypominamy, że kuny to sprytne zwierzęta i złapanie ich w pułapkę to długi żmudny i czasochłonny proces. Niestety często nie skuteczny. Natomiast nasze specyfiki usuną Twój problem w mgnieniu oka! Ze 100% skutkiem natychmiastowym. Twój czas to pieniądz! Nie zwlekaj dłużej!

Zadzwoń! Skontaktuj się z Nami! Zamów wizytę! Numer telefonu znajdziesz w zakładce „kontakt” 

Działamy na terenie całej Skawiny, dotrzemy do każdego jej zakątka! Pomożemy Ci odzyskać spokój ducha i radość z życia! Czego można chcieć więcej!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

10 + 1 =