Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Radzionków

Wielu mieszkańców Radzionkowa  boryka się z problemem pleśni i grzyba w mieszkaniu, jesteś jednym z nich? – Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Jesteśmy firmą odgrzybiającą, która działa od lat i posiada wielu zadowolonych klientów.

Pewnie zastanawiasz się co wybrać. Profesjonalną firmę odgrzybiającą czy podjąć się wyzwania i samodzielnie zwalczyć grzyb?

Oszczędność przy odgrzybianiu własnymi siłami to tylko złudzenie. Bez doświadczenia i dostępu do profesjonalnych środków szansa na pozbycie się zarodników jest niewielka. Ciągłe kupowanie kolejnych środków, nawroty grzyba i pleśni, choroby związane z ich obecnością.. To wszystko generuje dodatkowe koszty które znacznie przekraczają koszt wynajęcia profesjonalistów. Zatem odgrzybianie z firmą Dezynfeusz to oszczędność pieniędzy.

Korzystanie z profesjonalnej firmy to również  GWARANCJA POZBYCIA SIĘ PLEŚNI I GRZYBA BEZPOWRTONIE.  Zyskuje na tym nie tylko Twój portfel ale przede wszystkim zdrowie!

Nasza firma swoją pracę rozpoczyna od wykonania WNIKLIWYCH POMIARÓW W POMIESZCZENIACH które mają za zadanie dobrać odpowiednie kroki podczas odgrzybiania. Nie działamy na podstawie intuicji tylko rzetelnych danych! Sprawdzimy między innymi w jakim stanie jest Twoja wentylacja, jaki jest poziom wilgoci ścian oraz sprawdzimy czy w powietrzu znajdują się szkodliwe gazy i pyły.

USUWAMY ZARDONIKI GRZYBA Z POWIETRZA METODĄ OZONOWANIA. Zarodniki te nie zostają zabite podczas podstawowych prac odgrzybiających. Zatem, korzystając z innych firm lub samodzielnie usuwając grzyba i pleśń, nie likwidujesz niebezpiecznych dla zdrowia zarodników. Nasza firma zabije wszystkie szkodliwe zarodniki grzyba z Twojego mieszkania.

ODGRZYBIAMY PRZY UŻYCIU PROFESJONALNYCH ŚRODKÓW które są wysokiej jakości. Już po dwóch godzinach od ukończenia prac, można bezpiecznie korzystać z odgrzybionych pomieszczeń.

Jesteśmy doświadczoną firmą która szanuje dyskrecje swoich klientów. Poruszamy się nieoznakowanym samochodem. Pracownicy ubierają odzież roboczą dopiero wewnątrz budynku. Ogromna ilość zadowolonych klientów z może to potwierdzić!

Zadzwoń już dzisiaj i umów się z nami, dobierzemy odpowiedni i szybki termin. Nie zwlekaj !

Ps. Dojedziemy zupełnie za darmo w każdy zakątek Radzionków.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

11 + 4 =