Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Głuchołazy

Mieszkasz w Głuchołazach? Masz problem z wszechobecną wilgocią? Nie chcesz aby zadomowiła się na stałe i wyrządziła inne szkody np. materialne, bądź zdrowotne? Elekroosmoza! Wyjście z beznadziejnej sytuacji! Postaw na zdrowie, oszczędzaj pieniądze! 

Elektroosmoza to:

  1. osuszanie domów, mieszkań, lokali użytkowych, które już stoją kilka/kilkanaście lat;
  2. osuszanie różnych etapów prac budowlanych, np. suszenie stropów, tynków;
  3. bezinwazyjność działania, tzn. nie pozostawia śladów, nie wnika w ściany czy podłogę, zero plam;
  4. specjalistyczne specyfiki, zero szkodliwych środków CHEMICZNYCH, wszystko dla zdrowia
  5. korzystanie ze specjalistycznych urządzeń, które posiadają certyfikat;
  6. wystawiamy GWARANCJĘ na swoją pracę!

 Zdecydowany, to dobrze! Dotrzemy do każdego miejsca w Głuchołazach!

Dezynfeusz firma świadcząca usługi dla Twojego domu/mieszkania/lokalu użytkowego. Przeprowadzamy skuteczne zabiegi zaczynając od elektroosmozy po przez dezynfekcje, kończąc na deratyzacji. Działamy już w kilkudziesięciu miastach Polski. Pomogliśmy juz tysiącom osób. W swojej pracy jesteśmy bezkonkurencyjni! W firmie Dezynfeusz pracują specjaliści, którzy profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy. Używamy środków najwyższej jakości. Stawiając sobie zadanie zawsze dążymy do osiągnięcia stu procentowego celu. Możesz o Nas przeczytać w komentarzach.

Wybierz elektroosmozę, a wraz z nią odzyskaj swoje suche mieszkanie/dom/lokal użytkowy! 

Zadzwoń i umów sie na pierwsza wizytę! Na terenie Głuchołaz dojeżdżamy do klienta zupełnie ZA DARMO! W pierwszej kolejności na wizycie dokonamy pomiarów, oszacujemy wielkość wilgoci w pomieszczeniu i dobierzemy odpowiedni specyfik, byś był zadowolony z efektówNie musisz się martwić o pierwszych postępach dowiesz się pierwszy! Wiemy, że to dla Ciebie ważne!

Nie pozwól by z wilgoci wyszedł grzyb i pleśń, one są gorsze od wilgoci. Czekając dajesz im wolną rękę, a tym samym pogarszasz sytuację swojego mieszkania. Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek obawy koniecznie zadzwoń i skonsultuj się z Nami. Nasi pracownicy, czekają aby Ci pomóc!

Dezynfeusz z nami elektroosmoza na 100%

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

6 + 1 =