Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Kędzierzyn Koźle

Mieszkańcu Kędzierzynu Koźle czy masz problem z grzybem i pleśnią? Czy szukasz pomocy? Jeżeli tak? Dobrze trafiłeś! Dezynfeusz!

Poszerzamy swoją ofertę oraz działalność o Kedzierzy Koźle! Chcemy pomóc także Tobie w pozbyciu się grzyba o pleśni! Dezynfekcja to nasza odpowiedź!

Grzyb i pleśń szybko rozprzestrzeniają się w domach, niszcząc ściany, trując powietrze i Nasze zdrowie. Dzięki skutecznym zabiegom dezynfekcji usuwamy je raz a porządnie! To wszystko dzięki spexjalistycznemu sprzętowi, który w połączeniu z odpowiednio dobranym specyfikiem niszczy problem w zarodku. A wszystko odbywa się szybko, zdrowo, bezpiecznie i dyskretnie !

  1. SZYBKO – po dezynfekcji możesz wrócić do domu już po dwóch godzinach 
  2. ZDROWO – specyfiki, których używamy nie zawierają szkodliwej chemi
  3. BEZPIECZNIE – dzięki certyfikowanym urządzeniom i dobrze wyszkolonej kadrze
  4. DYSKRETNIE – nikt się nie dowie o naszej wizycie, nasze pojazdy są nie oblepione w reklamę, specjalistyczne ubrania zakładamy dopiero przed sama dezynsekcją u Ciebie w mieszkaniu!

Jesteśmy przodującą na polskim rynku firmą dezynfekcjyjną. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do sytuacji potrafimy skutecznie usunąć grzyb i pleśń z mieszkań naszych klientów. Aby być najlepszymi w swoim rodzaju, korzystamy tylko z najlepszych urządzeń. Dla Nas Wasza satysfakcja to podstawa Naszego działania! Nasza kadra jest najlepiej wyszkoloną grupą pracowników w okolicy! Lubimy gdy klient jest zadowolony, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, każdą sprawę rozwiązujemy od początku do końca!

⇒Do każdego klienta na terenie Kedzierzyna Koźle dojeżdżamy zupełnie ZA DARMO! ⇐ Nie musisz się martwić, że Cię nie znajdziemy, znamy topografię każdego miasta w województwie opolskim!
Zadzwoń! Nie czekaj aż zwolnią się terminy! Bądź pierwszy! Zarezerwuj spotkanie!
Na pierwszej wizycie dokonamy pomiarów i dobierzemy odpowiedni specyfik do skutecznej dezynfekcji.
Skuteczne odgrzybianie to zadowolony klient! 
Z Dezynfeuszem odgrzybianie na 100%!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

1 + 11 =