Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Skuteczne usuwanie pluskiew Wrocław

Oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców Wrocławia i miejscowości ościennych, którzy mierzą się z problemem obecności pluskiew w domu, pensjonacie, szpitali lub innym miejscu. Pluskwy to drażliwy i wstydliwy temat, jednak nie musisz się niczym przejmować – Dezynfeusz to firma z wieloletnim doświadczeniem, dlatego szybko pomożemy Ci uporać się z problemem.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany czy powinieneś zdecydować się na współpracę z nami oto Ci kilka powodów, dzięki którym zmienisz zdanie:

  • Bezpłatny dojazd do Klienta – nieważne w jakiej części Wrocławia mieszkasz, dotrzemy pod wskazany adres, bez naliczania dodatkowych opłat
  • Dyskrecja – nie chcesz, aby sąsiedzi domyślili się z jakim problemem się mierzysz? Bez obaw – poruszamy się nieoznakowanym samochodem, parkując pod Twoim domem nie wzbudzimy podejrzeń
  • Skuteczność działania – naszą nadrzędną zasadą jest właściwa likwidacja problemu; nie stosujemy półśrodków, które zamaskują problem. Korzystając z naszych usług masz pewność, że zastosowana metoda okaże się trwała skuteczna
  • Gwarancja zadowolenia – gwarantujemy 100% satysfakcję ze skorzystania z naszej oferty

Nasi fachowcy nieustannie podnoszą poziom swoich umiejętności, poprzez udział w szkoleniach, kursach i sięganie po literaturę przedmiotu. Ugruntowana wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem to fundament naszej firmy. Podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami, stosujemy skuteczne metody, zgodne z wszelkimi standardami i regulacjami prawnymi.

Prawdy i mity na temat pluskiew

Pluskwy zwykle kojarzą się z brudnymi, obskurnymi i starymi pomieszczeniami. W rzeczywistości pluskwy mogą pojawić się nawet w zadbanym nowoczesnym mieszkaniu. Do najczęstszych przyczyn zadomowienia się pluskiew zalicza się przetransportowanie ich z innego miejsca np. w walizce, podczas powrotu z wakacji lub na ubraniu, po wizycie u sąsiada.

Sposoby radzenia sobie z pluskwami

Na rynku dostępnych jest wiele środków, które mają za zadanie rozprawić się z pluskwami, niestety efekty zastosowania ich nie zawsze są satysfakcjonujące. Zamiast tracić czas i nerwy na samodzielną walkę z pluskwami zdecyduj się na współpracę z Dezynfeuszem.

Nasi specjaliści mają dostęp do silnych środków, których użycie spowoduje likwidację problemu. Jednocześnie stosowane preparaty są w pełni bezpieczne dla dzieci i zwierząt – możesz zamówić usługę bez obawy, że Twoja pociecha lub pupil doznają uszczerbku na zdrowiu.

Zespół z wieloletnim doświadczeniem zna na wylot miejsca najchętniej zamieszkiwane przez insekty, zatem możesz być spokojny, że każdy kąt w pomieszczeniu zostanie dokładnie sprawdzony.

Nie narażaj się na przykre konsekwencje. Skontaktuj się z nami i zapomnij o pluskwach!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 2 =