Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Brzeg

Jesteś mieszkańcem Brzegów? Chcesz pozbyć się uporczywej wilgoci ze ścian? Dezynfeusz – pomożemy!

Problem wilgoci nie jest nam obcy, a tym bardziej straszny. Dobrze wiemy jak skutecznie się jej pozbyć! Elektroosmoza nowoczesny sposób osuszania pomieszczeń z wilgoci, na każdym etapie:

  • prac budowlanych,
  • w istniejących już pomieszczeniach

w sposób jak najbardziej bezinwazyjny za pomocą specjalnych urządzeń oraz odpowiedni dobranych specyfików. 

Problem wilgoci w naszych domach ma wielki wpływ na nasze zdrowie, oraz otoczenie w którym przebywamy. Nasze domy niszczeją, a z wilgoci powstaje grzyb i pleśń, które powodują przeróżne choroby zarówno górnych dróg oddechowych jak i układu pokarmowego. Nie wspominając o ciągłym wydawaniu pieniędzy na nieskuteczne dogrzanie i wysuszenie mieszkania, a wraz z tym ciągłe remonty. Kasa i czas ucieka! Nie zwlekaj możesz odmienić swoje dotychczasowe życie usuwając z niego wszechobecną wilgoć!

Ważne! Elektroosmoza nie stosuje niebezpiecznych chemikaliów – wszystko zgodnie z normami oraz z bezpieczeństwem dla Twojego zdrowia! Dodamy wtórnie – metoda jest bezinwazyjna – nie pozostawia po sobie żadnych śladów – nie wchodzi w ingerencje ze ścianami czy też posadzką!

Dobrze wiemy, że zdrowie, czas i pieniądze to najważniejsze elementy dla każdego. Dlatego do każdego klienta oraz jego przypadku podchodzimy indywidualnie, wykonując swoją pracę na najwyższym poziomie i z pełnym profesjonalizmem. Klient Nasz Pan!

Zawsze na pierwszej wizycie dokonujemy oględzin, sprawdzamy i badamy stopień zawilgocenia. Następnię dobieramy odpowiedni specyfik, wszystko tak, by proces elektroosmozy przebiegł prawidłowo i aby skutecznie usunąc całą wilgoć ze wszystkich ścian i pomieszczeń. Dodatkowo zawsze informujemy o postępach w pracy oraz o wynikach. Możesz nam spokojnie zaufać, tak jak to zrobiło wielu innych klientów. W swoim działaniu jesteśmy bezkonkurencyjni. Wszystko za sprawą swojego zaangażowania, certyfikowanemu sprzętowi i wszystkim specyfikom.

Zadzwoń! Możemy być u Ciebie nawet dziś! 

Działamy na terenie miasta Brzeg, dlatego nie zwlekaj i umów się na pierwszą wizytę już dziś. Do klientów Naszego miasta pomiary oraz dojazd GRATIS!

Chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń – nasz pracownik udzieli Ci wszelkich odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

5 + 10 =