Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Skuteczne ozonowanie Poznań

Ofertę kierujemy do mieszkańców Poznania i okolicznych miejscowości. Trafiłeś na tę stronę, zatem najprawdopodobniej jesteś zainteresowany usługą ozonowania i szukasz najlepszych specjalistów. Jeśli tak – doskonale, bo właśnie ich znalazłeś. Jako lider branży DDD mamy najlepiej wyszkolonych specjalistów, którzy poradzą sobie z wszelkimi szkodnikami, grzybami czy wirusami. Dezynfeusz stawia na rozwój i nowoczesne technologie, więc możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, abyś raz na zawsze zapomniał o problemie w swoim domu.

Na czym właściwie polega ozonowanie?

Ozonowanie to jedna z metod dezynfekcji, polegająca na odkażaniu pomieszczenia za pomocą gazu – ozonu. Wykorzystując cenne właściwości pierwiastka z łatwością możemy pozbyć się nieprzyjemnych zapachów oraz zlikwidować, niewidoczne dla oka bakterie, grzyby i wirusy. W walce z tymi mikroorganizmami ozonowanie jest najbardziej wydajną i najskuteczniejszą metodą.

Czy ozonowanie jest bezpieczne?

Odpowiedź jest tylko jedna – oczywiście, że tak! Ozon jako pierwiastek naturalnie występuje w przyrodzie. Wystarczy wspomnieć o warstwie ozonowej, która chroni Ziemię przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W odpowiednim stężeniu ozon ma właściwości zabijające bakterie, wirusy i grzyby, a ponadto neutralizujące nieprzyjemne zapachy.

Przewaga ozonu nad innymi środkami

Ozon ma wiele wspaniałych właściwości, sprawiających, że jest jedną z najczęściej wybieranych metod dezynfekowania pomieszczeń. Co tak naprawdę sprawia, że jego zastosowanie jest tak częste?

  • Nie szkodzi środowisku – w dobie walki o poprawę kondycji naszej planety, niezwykle ważne jest korzystanie z metod, które nie będą miały negatywnego wpływu na nią. Ozon jest naturalnym pierwiastkiem, zatem jego zastosowanie jest w pełni bezpieczne dla ludzi i przyjazne dla środowiska naturalnego. Ozonowanie wyklucza jednocześnie konieczność zastosowania środków chemicznych, co jest olbrzymią zaletą.
  • Szeroki zakres zastosowań – dzięki wspaniałym właściwościom ozonu, metoda może być stosowana do dezynfekowania niemal każdej przestrzeni. Doskonale sprawdzi się w oczyszczaniu domu, biura, magazynu, szkoły, garażu, a nawet powierzchni całej firmy. Jednocześnie, wykorzystując ozon idealnie odgrzybisz klimatyzację w samochodzie.
  • Długotrwały efekt – profesjonalne ozonowanie pozwala utrzymać higieniczną czystość i zatrzymać nawracanie nieprzyjemnych zapachów nawet przez klika miesięcy.

Ozonowanie z Dezynfeuszem

Nasi specjaliści to mistrzowie w dezynfekowaniu pomieszczeń przy użyciu ozonu. Korzystając ze specjalistycznych tabel, precyzyjnie dobiorą właściwą, dla Twojego domu dawkę ozonu, która jest niezbędna do zabicia wszystkich szkodliwych mikroorganizmów w pomieszczeniu. Najnowocześniejszy sprzęt umożliwia dotarcie gazu nawet do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu Ty możesz cieszyć się mieszkaniem w sterylnej przestrzeni. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, fachowcy z przyjemnością odpowiedzą na nie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Koszt i czas trwania usługi

Koszt wykonania usługi zależny jest od powierzchni pomieszczenia, oraz środków i metod, koniecznych do przeprowadzenia ozonowania. Aby poznać indywidualną wycenę skontaktuj się z nami.

Ozonowanie trwa zwykle kilka godzin, jednak precyzyjny czas różni się w poszczególnych przypadkach, a wpływ na to ma przede wszystkim metraż pomieszczenia.

Nie zastanawiaj się dłużej, postaw na profesjonalizm i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów w całej Polsce!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

6 + 1 =