Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Wojkowice

Wielu mieszkańców Wojkowic toczy nierówną walkę z pleśnią i grzybem. Przypuszczam, że skoro to czytasz – jesteś jednym z nich.

Problem ten dotyczy nie tylko starego budownictwa, nowoczesne trendy uszczelniania mieszkań mogą prowadzić do rozwojów grzyba.

Jeżeli wentylacja w mieszkaniu nie działa wystarczająco, para i wilgoć nie uchodzą w wystarczających ilościach – to doprowadza do kumulowania się wilgoci w budynku.

Nasza firma zanim przystąpi do odgrzybiania – sprawdzi:

  • Ile wilgoci znajduje się w ścianach.
  • Czy w powietrzu znajdują się niezdrowe pyły i gazy.
  • Jaki jest stan wentylacji.

Dzięki tym informacjom możliwe jest dostosowanie metod i dawek środków tak, aby odgrzybianie było skuteczne i trwałe!

Używamy środków najlepszej jakości, które nie wydzielają szkodliwych substancji, które zagrażały by mieszkańcom. Już po dwóch godzinach od ukończenia prac przez naszą firmę, można bezpiecznie korzystać z pomieszczeń.

POZBYWAMY SIĘ ZARODNIKÓW GRZYBA Z POWIETRZA METODĄ OZONOWANIA.

Metoda ta pozwala pozbyć się niebezpiecznych dla zdrowia zarodników, które są niewidzialne dla ludzkiego oka. Podczas samodzielnego odgrzybiania za pomocą środków chemicznych ze sklepu narażasz się na zatrucie szkodliwymi oparami oraz nie likwidujesz zarodników grzyba!

Zdecyduj się na profesjonalną firmą odgrzybiającą Dezynfeusz a będziesz mieć pewność, że w Twoim domu znów będzie czysto i bezpiecznie!

Nasze doświadczenia z różnymi klientami pokazały nam, iż problem pleśni i grzyba jest dla niektórych bardzo wstydliwym i drażliwym tematem. Postanowiliśmy że będziemy działać bardzo dyskretnie – nasze auta nie posiadają reklam i loga, pracownicy ubierają odzież roboczą dopiero w mieszkaniu, nie chwalimy się miejscami pracy. Nikt nie dowie się w jakim celu nasi ludzie Cie odwiedzili.

Pamiętaj aby zwalczyć grzyba i pleśń na zawsze, wystarczy że wykonasz jeden telefon!

Ustalimy termin, i rozprawimy się z grzybem, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Ps. Na terenie całych Wojkowic dojeżdżamy za darmo!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 12 =