Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zamglawianie – koronawirus Trzebinia

Mieszkańcu Trzebini nowa metoda na koronawirus (COVID-19) ⇒ ZAMGLAWIANIE!

Dezynfeusz firma od lat świadcząca usługi dezynfekcji od dziś wprowadza usługę Zamglawiania.

Nowa metoda dezynfekcji jest skuteczna na obecnie panującego koronawirusa. Likwiduje ona również z otoczenia robaki, i niszczy bakterie i wirusy.

Czym właściwie jest dezynfekcja? To wszelkie specjalistyczne działania związane z odkażaniem pomieszczeń wszelkiego rodzaju. Celem tego procesu jest zniszczenie wszystkich drobnoustrojów i ich wszelkich form przetrwalnikowych. Tak aby zlikwidować z naszego otoczenia wszechobecne panujące niewidoczne zagrożenie w postaci drobnoustrojów. W metody dezynfekcji wlicza się zamgławiacze; środki dezynfekujące oparte na bazie alkoholu, środki dezynfekujące oparte na chlorkach i aminach, jak również opryskiwacze przemysłowe.

Czym jest zamglawianie ULV. Jest to metoda tzw. zimnej mgły – dezynfekcją mgłą. Proces ten polega na rozprowadzaniu cieczy roboczej przy pomocy generatorów zimnej mgły. Co to jest ciecz robocza? To koncentrat biobójczy zmieszany z wodą. Tak przygotowny koncentrat w połaczeniu z zamglatorem daje możliwość dokładnej dezynfekcji. Rozprowadzane w tej metodzie są 10 razy mniejsze (ok.20 mikronów) niż w oprysku normalnym generatorem (ok 200 mikronów).Taka mgła trafia wszędzie, gdzie nasze oko nie sięga. 

Dezynfekcja mgłą i jej skuteczność!

Otóż tak. Niewidoczne dla ludzkiego oka krople wnikają do każdej szczeliny i luki w naszym domu, biurze, i tam osiadając uwalniają preparat biobójczy. Tak rozprowadzony koncentrat sprawia, że żadna z pluskiew, nie przejdzie bez kontaktu z koncetratem biobójczym. 

Czy ta metoda zamglawiania jest bezpieczna?

Tak! Dezynfekcja zimną mgłą jest całkowicie bezpieczna dla całej Twojej rodziny i Twojego otoczenia. Nie ma znaczenia z kim mieszkasz i czy masz pupila. Metoda ta jest bezpieczna nawet dla alergików! Środki biobójcze wykorzystywane podczas dezynfekcji zimną mgłą zabijają tylko i wyłącznie drobnoustroje, wirusy i owady! 

Jak wykorzystać dezynfekcje mgłą do walki z koronawirusem (COVID-19)?

Dzięki zastosowaniu zamgławiaczy i ozonatorów, przeprowadzamy odkażenie pomieszczeń likwidując znajdujące się w nich bakterie i wirusy! Żadna luka i szczelina w Twoim mieszkaniu bądź biurze nie zostanie pominięta w tym procesie odkażenia! Kolejnym atutem skuteczności tej metody polega na dobrze dobranym preparacie o rekomendowanym stężeniu. Środki, które są zastosowane podczas działań są rekomendowane i polecane przez SANEPID oraz European Center for Disease Prevention and Control.

Dezynfeusz nie ma sobie równych. Pomagamy wszystkim potrzebującym. Teraz to Ty zdecyduj czy chcesz ochronić siebie i bliskich. Metoda ta jest na wyciągnięcie ręki! 

Dezynfekcja zamgławiaczem może idealnie uchronić Twoje otoczenie i Twoich bliskich!

Zadzwoń i umów się na wizytę! Działamy w Trzebini, a także w innych miastach: woj. śląskie -Katowice, Częstochowa, Sosonowiec,Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik,Tychy, Dąbrowa Górcznicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz,Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów,Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydłutowy, Kłobuckc,Czeladź, Skoczów, Orzesze,Bieruń, Pyskowice, Radlin,Radzionków, Lędziny, Ustroń,Pszów, Wisła; woj. opolskie -Opole, Kędzierzyn Koźle, Nysa,Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów,Głuchołazy, Głubczyce,Zdzieszowice; woj. małopolskie – Kraków, Tarnów, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane,Skawina, Wieliczka, Andrychów, Wadowice, Kęty,Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica Zdrój, Bukowo, Krzeszowice.

Działamy w wielu miastach Polski! Działamy w Trzebini już od dziś!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 6 =