Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Lędziny

  • Czarne lub bardzo ciemne kropki pojawiły się na ścianie i suficie?

 

  • W pomieszczeniach unosi się nieprzyjemny zapach grzyba, wilgoci i brak w nich uczucia świeżości?

 

  • Domowników coraz częściej męczy kaszel?

To oznaki że w twoim domu pojawił się grzyb oraz pleśń.

Ich obecność w mieszkaniu ma poważne konsekwencje – powoduje niszczenie pomieszczeń, tym samym narażając na koszty związane z remontem, zagraża życiu oraz zdrowiu mieszkańców. W grupie szczególnego ryzyka znajdują się dzieci oraz osoby starsze.

Doświadczona firma Dezynfeusz, profesjonalnie pozbędzie się grzyba i pleśni z Twojego mieszkania lub innego pomieszczenia czy budynku. Nie narażając Cię na żadne ukryte koszty czy kontakt z niebezpiecznymi dla zdrowia substancjami.

Pracownicy rzetelnie, skutecznie i szybko wykonują swoją pracę oraz służą radą i informacją. Na bieżąco monitorują postępy by odgrzybianie było jak najbardziej skuteczne.

W skład kompleksowej usługi odgrzybiania mieszkania wchodzą:

  • Szczegółowe oględziny i pomiary w mieszkaniu.
  • Odgrzybianie profesjonalnymi środkami.
  • Ozonowanie w celu zabicia zarodników grzyba które znajdują się w powietrzu.
  • Wykonanie raportu z prac oraz gdy to konieczne, listy zalecanych prac remontowych.

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ

To kluczowy etap odgrzybiania który często jest nie jest wykonywany! Ozonowanie zabija niebezpieczne dla zdrowia i życia zarodniki grzyba i pleśni. Bez tego etapu nie pozbędziemy się ryzyka zachorowań. Zwykła oczyszczenie ścian z grzyba i pleśni nie zabija zarodników.

RZETELNE POMIARY W MIESZKANIU / DOMU

Odgrzybianie może być naprawdę skuteczne tylko wtedy, gdy dokładnie wiemy z czym walczymy. Dzięki wnikliwym pomiarom, firma Dezynfeusz doskonale wie z jakim rodzajem grzyba walczy, jakie jest stadium jego rozwoju, jak bardzo wilgotne są ściany i wiele, wiele innych. Dezynfeusz znajdzie przyczynę pojawienia się grzyba i pleśni i usunie je bezpowrotnie!

FIRMA JEST NIEZWYKLE DYSKRETNA

Dzięki temu, żaden wścibski sąsiad nie dowie się o Twoim problemie. Lata doświadczeń pokazały nam, że nasi klienci mają wiele powodów by ukrywać problem grzyba i pleśni. Bez względu na to jaki jest Twój powód – nikt nie dowie się w jakim celu nasi pracownicy Cię odwiedzili.

Nie zwlekaj – zadzwoń i umów się z nami na wizytę.

Odzyskaj świeżość w swoim domu

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

10 + 14 =