Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Szczekociny

Wielu mieszkańców Szczekocin mierzy się z tym samym problemem – grzybem i pleśnią w ścianach. Wielu z nich, nawet nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie niesie ze sobą ich obecność w domu! Grzyby i pleśń nie tylko powoli niszczą ściany, farby, tynki ale przede wszystkim są niebezpieczne dla zdrowia i życia. Ponad to, w grupie podwyższonego ryzyka na zachorowania są osoby najmłodsze i seniorzy.

Skuteczne usunięcie grzyba z domu to spore wyzwanie.  Najlepszym i pewnym sposobem jest skorzystanie z pomocy osób, które zajmują się tym zawodowo.

Współpraca z firmą Dezynfeusz przynosi same korzyści:

  • Pozwala zaoszczędzi pieniądze – samodzielne odgrzybianie to strata pieniędzy, grzyb powraca i to szybciej niż mogło by się wydawać.
  • Pozwala zaoszczędzić czas – pracownicy są profesjonalni, szybcy i w pełni samodzielni. Wykonują swoją pracę rzetelnie, a okres kwarantanny po pracy jest niezwykle krótki – to zaledwie dwie godziny!
  • Daje pewność pozbycia się pleśni i grzyba bezpowrotnie. Zapewniają to specjalistyczne środki oraz metody, którymi posługuje się załoga Dezynfeusza. Ponad to firma wykorzystuje metodę ozonowania do likwidacji zarodników grzyba odpowiedzialnych za powracanie problemu.
  • Zapewnia dyskrecję – nasze auta są nieoznaczone, pracownicy ubierają odzież ochronną dopiero na miejscu, nigdzie nie publikujemy miejsc w których pracowaliśmy bez zgody klienta.
  • Firma wykonuje wnikliwe pomiary m.in. wentylacji, zawilgocenia ścian, gazów toksycznych, pyłów, jakości powietrza itp.
  • Profesjonalny raport stanu domu i wyników mykologicznych pomiarów które pozwalają zaoszczędzić pieniądz np. na ogrzewaniu.

Samodzielne odgrzybianie naraża Cię również na zatrucia środkami chemicznymi dostępnymi na rynku. Lepiej nie ryzykować własnego zdrowia i oddać problem w ręce fachowców.

ODGRZYBIMY TWÓJ DOM NA ZAWSZE! Odzyskasz dawny piękny zapach w domu oraz zadbane ściany a przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO.

Zadzwoń jeszcze dzisiaj i umów się na wizytę. Na terenie Szczekocin i okolic dojazd gratis.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 3 =