Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Imielin

Jesteś mieszkańcem Imielina lub pobliskich miejscowości i szukasz najlepszych profesjonalistów z branży osuszania budynków? Właśnie nas znalazłeś! Dezynfeusz to firma tworzona przez zgrany zespół wyszkolonych pracowników, których wiedza, doświadczenie i umiejętności sprawiają, że każde zlecenie kończy się sukcesem. Skuteczne pozbędziemy się wilgoci z każdego rodzaju budownictwa, bez względu na powierzchnię i przeznaczenie budynku. Osuszamy budynki mieszkalne, firmy, szkoły, szpitale, magazyny, a nawet piwnice. Nic nie stoi nam na przeszkodzie. Chcesz dowiedzieć się więcej osobiście? Zadzwoń już teraz, a chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Jakie zagrożenie stanowi wilgoć?

Zawilgocenie budynku to poważny problem, który może mieć negatywny wpływ na zdrowie, a nawet życie osób zamieszkujących go. Wilgoć w niedługim czasie prowadzi do rozwoju szkodliwych drobnoustrojów, grzybów i pleśni, które mają niekorzystny wpływ na Twoje zdrowie. Grzyby są przyczyną osłabienia nastroju, różnorakich alergii, chorób oczu, bólów głowy, problemów z oddychaniem i płucami, a czasem nawet chorób nowotworowych. W największym zagrożeniu są dzieci i osoby starsze, ale w rzeczywistości nikt nie może czuć się bezpiecznie. Wilgoć rozprzestrzenia się bardzo szybko powodując ogromne straty i przyczyniając się do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, co w perspektywie czasu może doprowadzić nawet do katastrofy budowlanej.

Nowoczesne metody osuszania budynków

Nieustanny rozwój naszych specjalistów pozwolił nam wprowadzić do użytku nowatorskie techniki likwidacji wilgoci z budynków. Sposoby charakteryzują się wysoka skutecznością, a ponadto są zdecydowanie tańsze i trwają krócej niż emont. Dziś, w zależności od powierzchni i grubości ścian, cały budynek możemy osuszyć już w kilka godzin! To takie wygodne rozwiązanie w czasach, gdy ludzie mają coraz mniej czasu. Wszystkie rozwiązania, którymi się posługujemy są sprawdzone i całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt, ale jednocześnie bardzo silne. Stosujemy środki dostępne wyłącznie dla specjalistycznych firm, co gwarantuje ich skuteczne działanie. Mymy pozwolenia na każdy ze sprzętów wykorzystywanych w prowadzonych pracach.

Elektroosmoza i osuszanie kondensacyjne

Metodę osuszania dobieramy w zależności od potrzeby konkretnego przypadku. Jeżeli wilgoć kumuluje się w powietrzu wypełniającym pomieszczenie, stosujemy osuszanie kondensacyjne. Działanie tej techniki opiera się zastosowaniu elektronicznego urządzenia, które wykrapla wilgoć z powietrza, nie naruszając przy tym obiegu jego obiegu w pomieszczeniu. W budynkach, w których zawilgocone są ściany polecamy elektroosmozę. To nowoczesna  i całkowicie bezinwazyjna metoda, polegająca na użyciu bezprzewodowego osuszacza, który wyciąga wilgoć w murów i bezpiecznie odprowadza ja do ziemi. Brak ingerencji w konstrukcję techniczną umożliwia stosowanie techniki w starych i zabytkowych budynkach. Cała usługa trwa zwykle około kilku godzin i jest bardzo skuteczna.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi, więc możesz być pewny, że będziemy mogli Ci pomóc!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

13 + 11 =