Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Piekary Śląskie

Wielu mieszkańców Piekar Śląskich boryka się z tym samym problemem – zbyt wysokim poziomem wilgoci w domu, budynku gospodarczym lub  w firmie..  Jeżeli to czytasz, prawdopodobnie dotyczy on również Ciebie.  

Niezwykle istotne jest, aby jak najszybciej wykryć nadmiar wilgoci i osuszyć budynek.  Wysoki poziom wilgoci sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni które są przyczyną wielu poważnych chorób. A co gorsze, narażone na zachorowanie są szczególnie dzieci i seniorzy. Zatem zadbaj o stan budynku dla siebie oraz swoich bliskich.

Aby pozbyć się wilgoci naprawdę skutecznie, najlepiej jest zaufać fachowcom, którzy zrobią to za nas.

Firma Dezynfeusz specjalizuje się w osuszaniu oraz odgrzybianiu budynków. Nie ma reguły, która mówiła by o tym, jakie budynki narażone są szczególnie na wysoki poziom wilgoci. Wilgoć kojarzy się głównie ze starymi i zaniedbanymi kamienicami i domami. Praktyka pokazuje jednak, że nowoczesne budownictwo również sprzyja gromadzeniu się pary wodnej wewnątrz. Istnieje bowiem tendencja do uszczelniania domów w celu zatrzymania ciepła i oszczędności na ogrzewaniu. Zapomina się jednak o odpowiedniej wentylacji!

Pracownicy firmy Dezynfeusz sprawdzą jaki jest poziom pary wodnej w pomieszczeniach. Właściwy poziom przy temperaturze 20-22 stopni Celsjusza to od 30% do 65%. Gdy poziom pary wodnej przekracza 70% – zaczynają rozwijać się szkodliwe grzyby oraz pleśń, niszczeć ściany i konstrukcja budynku

Dezynfeusz usuwa nadmiar wilgoci za pomocą elektroosmozy. Metoda ta polega na emisji pola elektromagnetycznego, które spycha wilgoć do gleby i tworzy barierę przeciwwilgociową.

Metoda ta jest nieinwazyjna i w żaden sposób nie ingeruje w stan budynku.

Jeżeli Twój dom jest zawilgocony, nie zwlekaj i zadzwoń do nas. Umówimy się na dogodny i możliwie jak najszybszy termin.

Osuszając budynek, niszczymy środowisko które sprzyja rozwojowi grzybów. Przywracamy tym samym bezpieczeństwo i świeżość!

Elektroosmoza pozbywa się wilgoci, chroni przed jej nawrotami oraz pomaga w walce z pleśnią i grzybem!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

2 + 2 =