Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Dezynfekcja Koronawirusa Jastrzębie-Zdrój

Zapewne śledzisz w jakim tempie koronawirus rozprzestrzenia się po Europie. Jako mieszkaniec Jastrzębia Zdrój na pewno martwi Cię fakt że wirus dotarł również do Polski.

Już w lutym wirus dotarł do Polski, liczba zarażonych osób ciągle rośnie.

Co robić aby jak najlepiej zabezpieczyć swoje otoczenie przed korona wirusem?

Warto rozważyć dezynfekcje pomieszczeń, w szczególności jeżeli posiadasz firmę przez którą przewija się dużo obcych osób. Firma Dezynfeusz zdezynfekuje każde pomieszczenie, czy będzie to mieszkanie, biuro czy może cały dom.

Ozonowanie to metoda dezynfekcji, likwidująca z pomieszczeń i przedmiotów bakterie, wirusy i grzyby. Już wielu polaków, w związku z korona wirusem zdecydowało się na ozonowanie.

Ozonowanie przynosi  sporo korzyści. Nie tylko pozbywasz się wirusów ale również grzybów które często wydzielają nieprzyjemny zapach.

Informacje od Ministerstwa Zdrowia dotyczące korona wirusa.

Nie ma potwierdzenia od polskiego Ministerstwa Zdrowia aby maseczki ochronne były skutecznym sposobem na uchronienie się przed zakażeniem wirusem. Rozsądna jest natomiast dezynfekcja wszystkich przedmiotów i miejsc w których mogła znajdować się zakażona osoba lub nosiciel.

„Quail Systems reports that since ozone has been proven to kill 99.999 percent of pathogens in the air, including SARS Coronavirus and influenzas such as H5N1, researchers anticipate that it may be an important tool in preventing the spread of the Coronavirus Disease 2019 (COVID-19).”

tłumaczenie: „Quail Systems donosi że dowiedziono 99,999 % skuteczność ozonu na patogeny w powietrzu, zawierając przy tym koronawirusa i grypy tak jak H5N1 (ptasia grypa). Naukowcy przewidują że będzie ważnym narzędziem w walce z roznoszeniem koronawirusa.”

 

 Ozonowanie zabija większość grzybów i wirusów. Naukowcy twierdzą iż jest to ważne narzędzie, które przysłuży się walce z korona wirusem.

Dla tego nie ma na co czekać, zadzwoń do nas i ustaw się w kolejce. Zawsze mamy ręce pełne pracy ale w obecnej sytuacji odkażamy nawet kilkanaście miejsc dziennie!

Jak długo korona wirusy mogą być aktywne?

Aż 4 tygodnie – tyle mogą przetrwać na powierzchniach i przedmiotach, z którymi miała styczność osoba zarażona. Tą informację dowodzą badania naukowe! Sprzyjającymi warunkami do bytowania koronawirusów jest wilgotny klimat.

Skąd przypuszczenia iż ozon poradzi sobie z korona wirusem?

Udowodniono naukowo iż ozon zabija wirusy SARS, A  struktura korowirusa 2019-nCoV  jest niemal identyczna do SARS! Oznacza to iż są ogromne szanse skuteczności ozonu w walce z korona wirusem.

Zadzwoń i umów się z Nami! Pomożemy 😉

źródła:

https://finance.yahoo.com/news/ozones-effectiveness-killing-sars-coronavirus-000000776.html

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK92445/

https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/01919510902747969

http://www.china.org.cn/opinion/2020-02/26/content_75747237.htm

http://www.triroc.com/sunnen/topics/sars.html

https://www.thailandmedical.news/news/ozone-can-be-used-to-destroy-the-new-coronavirus-and-disinfect-areas

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Racibórz

Świętochłowice

Zawiercie

Knurów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Myszków

Żywiec

Czerwionka-Leszczyny

Pszczyna

Lubliniec

Łaziska Górne

Rydułtowy

Kłobuck

Czeladź

Skoczów

Bieruń

Pyskowice

Radlin

Radzionków

Lędziny

Ustroń

Pszów

Wisła

Blachownia

Wojkowice

Poręba

Imielin

Kalety

Sławków

Łazy

Koniecpol

Siewierz

Szczekociny

Koziegłowy

Kęty

Myślenice

Libiąż

Brzesko

Limanowa

Rabka-Zdrój

Miechów

Brzeszcze

Wolbrom

Krzepice

Opole

Kędzierzyn-Koźle

Nysa

Brzeg

Kluczbork

Prudnik

Strzelce Opolskie

Krapkowice

Namysłów

Głuchołazy

Głubczyce

Zdzieszowice

Olesno

Ozimek

Grodków

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście – Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma – bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

5 + 3 =