Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Monitoring HACCP

Monitoring HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points) to system stosowany w przedsiębiorstwach zajmujących się produktami spożywczymi. Ma na celu zapewnić przede wszystkim skuteczną ochronę przed szkodnikami. Urządzenia monitorujące na bieżąco sprawdzają stan artykułów, aby zapewnić jak najszybszą reakcję i działania zwalczające zagrożenie.

Przestrzeganie zasad HACCP jest obowiązkiem wszystkich osób, związanych z branżą spożywczą, transportem, przemysłem i dystrybucją. Prawidłowe stosowanie zasad HACCP niesie pozytywne korzyści dla obu stron, zarówno producenta, jak i konsumenta.
Stosując system HACCP, ważna jest konsekwentność działań. Jeśli przez dłuższy czas nie wystąpił problem z gryzoniami bądź innymi szkodnikami, nasza czujność absolutnie nie może zostać uśpiona.

Mając styczność z żywnością, należy pilnować określonych zasad. Monitoring HACCP to również działania zapobiegające. Kierujemy się zasadą, że lepiej dmuchać na zimne, niż zmagać się z niechcianymi gośćmi, zagrażającymi produktom.

Specjaliści z Dezynfeusza wyróżniają się ogromną wiedzą na temat branży DDD, a również są świetnymi doradcami. Nawiązując współpracę z nami, gwarantujemy, że żadne zadanie pytanie nie zostanie pozostawione bez odpowiedzi. Wspólnie planujemy cały proces działań, sugerując najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz przez formularz w zakładce „Kontakt”.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 13 =