Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Imielin

Pleśń i grzyb na ścianach to problem wielu osób – nie tylko Twój!  I właśnie z myślą o takich osobach jak Ty powstała firma Dezynfeusz.

Firmę tą tworzą profesjonaliści którzy doskonale wiedzą JAK USUNĄĆ GRZYB I PLEŚŃ ZE ŚCIAN I SUFITÓW. Korzystając z firmy odgrzybiającej zyskujesz coś więcej niż tylko czystE ściany i świeżość w domu!

Głównymi korzyściami płynącymi z usług Dezynfeusza są:

LIKWIDACJA GRZYBA I PLEŚNI

LIKWIDACJA ZARODNIKÓW GRZYBA Z POWIETRZA

OCENA MYKOLOGICZNA BUDYNKU

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU ORAZ PIENIĘDZY

Odgrzybianie zawsze zaczynamy tak samo – od wnikliwych pomiarów i oceny stanu pomieszczeń. Pracownicy, aby dobrze wykonać swoją pracę muszą wiedzieć między innymi jak dużo wilgoci znajduje się w ścianach, czy w powietrzu pojawiły się szkodliwe gazy lub pyły oraz czy wentylacja działa wystarczająco.

Po zebraniu cennych informacji można przejść do prawidłowego i skutecznego usuwania grzyba za pomocą skutecznych i profesjonalnych środków. Dzięki doświadczeniu i pomiarom, fachowcy wiedzą jakich dawek i metod użyć.

Samodzielne odgrzybianie naraża Cię na zatrucie chemicznymi oparami. Ponad to takie metody nie zabijają grzyba i pleśni bezpowrotnie ponieważ nie likwidują zarodników znajdujących się w powietrzu.

FIRMA DEZYNFEUSZ ZA POMOCĄ OZONU LIKWIDUJE NIEBEZPIECZNE ZARODNIKI GRZYBA I PLEŚNI Z POWIETRZA. Zarodniki te atakują układ oddechowy osób znajdujących się w skażonych budynkach. W największej grupie ryzyka znajdują się dzieci oraz osoby sędziwe.

Ponad to, to zarodniki rozprzestrzeniają grzyba i pleśń i są odpowiedzialne za ich nawroty.

Skuteczne odgrzybianie niweluje ryzyko  powrotu grzyba i pleśni i tym samym chroni Cię przed wydatkami na kolejne remonty i odświeżanie ścian.

Firma Dezynfeusz jest niezwykle dyskretna – nasze samochody są nieoznakowane, pracownicy nie dają po sobie poznać, w jakim celu Cię odwiedzają. Nie musisz zatem martwić się, że ktoś pozna twój wstydliwy problem.

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Nasi pracownicy dojadą pod wskazany adres w całym rejonie Imielina.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

4 + 4 =