Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Dezynfekcja

Dezynfekcja to odkażanie różnorodnych powierzchni i przedmiotów ze szkodliwych drobnoustrojów i mikroorganizmów. Metody i środki stosowane przy dezynfekcji wybierane są indywidualnie, w zależności od tego, na czym działania dezynfekujące mają być przeprowadzone. Stosowane są metody fizyczne (np. promieniowanie), chemiczne (np. związki chemiczne, kwasy, alkohole) oraz termiczno-chemiczne.

Nasi fachowcy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w usługach DDD, co przyczynia się do powodzenia wykonania każdej usługi. Dezynfekcję przeprowadzamy kompleksowo i w sposób bezpieczny dla człowieka. Zajmujemy się nie tylko dezynfekcją mieszkań, ale także pomieszczeń sanitarnych, piwnic, siłowni i sal fitness i wielu innych. Powodzenie dezynfekcji głównie zależy od prawidłowego wyboru metody działania i stężenia używanego środka. Tysiące zadowolonych Klientów Dezynfeusza w całej Polsce są najlepszym dowodem na to, że nasze usługi wykonywane są solidnie i skutecznie.

To, co odróżnia nas od konkurencji to indywidualne podejście do każdego Klienta i powierzonego zadania. Nie mamy uniwersalnych metod stosowanych zawsze – najpierw dokładnie analizujemy problem, a dopiero później wybieramy najskuteczniejsze środki i metody działania.

Jeśli musisz wykonać dezynsekcję, zwróć się do nas. Nasi fachowcy zapewniają pełną dyskrecję (nie poruszamy się oznakowanymi samochodami, a specjalistyczną odzież roboczą ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi) oraz gwarantują stuprocentową skuteczność. Jesteśmy elastyczni, zapewniamy szybkie terminy oraz służymy fachową radą.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

1 + 9 =