Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Nysa

Mieszkańcu Nysy masz w domu wilgoć, bezskutecznie próbujesz ją usunąć, szukasz efektywnego wyjścia z sytuacji? Dobrze trafiłeś! ELEKTROOSMOZA! To rozwiązanie Twoich problemów!

  • Czym jest owa elektroosmoza?
  • Jak ją stosujemy?
  • Jakie ma korzyści?

Wszystkiego dowiesz się tutaj ⇓

Po krótce elektroosmoza to sposób osuszania pomieszczeń z wilgoci. Proces ten przeprowadza się za pomoca certyfikowanych urządzeń oraz odpowiednio dobranych do nich specjalnych specyfików. Głownym atutem elektroosmozy jest brak stosowania środków chemicznych!  Natomiast cały proces odbywa sie w sposób bezinwazyjny czyli, nie wymaga on ingerencji w ściany oraz posadzki, a tym samym nie pozostawia po sobie żadnego śladu. Z racji, że nie stosujemy szkodliwej chemi, zabieg ten jest 100% bezpieczny dla Twojego zdrowia!

W jakich przypadkach możemy zastosować owy proces? Elektroosmozę stosujemy między innymi:

1). W procesach budowania domów, suszenie posadzek, tynków itp;

2). W mieszkaniach zalanych przez awarie rur, kaloryferów;

3). W lokalach użytkowych zalnych przez powódź;

4). W kamienicach lub starych budynkach, które nie posiadają ocieplenia, a jesienno-zimowa pogoda powoduje, że wilgoć rozwija się na ścianach i suficie; 

Czyli właściwie w każdym przypadku, kiedy mamy doczynienia z zawilgoceniemi ścian!

Jak pracujemy? Dla nas każda sprawa jest na wagę złota. Dlatego ceniąc sobie powagfę sytuacji pracujemy tylko i wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie, a nasi pracownicy to najlepiej wyszkolona kadra. Cenimy sobie uznanie, dlatego dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji. Każde nowe zlecenie to inny przypadek, który potrzebuje innego podejścia do sprawy i innego działania. Zawsze w pierwszej kolejności przeprowadzamy pomiary, sprawdzamy rozmiar zawilgocenia i dobieramy specyfik. Wszystko tak by elektroosmoza przebiegła prawidłowo i 100% skutecznie. Klient Nasz Pan! Ponad to zawsze informujemy naszych klientów o przeprowadzonych zabiegach i o ich obecnym rezultacie!

Zdecydowałeś się już?! Super! Koniecznie umów się na pierwszą wizytę! Ostatnie wolne terminy czekają, własnie na Ciebie! Pamiętaj działamy na terenie całej Nysy! W granicach miasta dojeżdżamy i przeprowadzamy pomiary GRATIS!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 3 =