Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Łazy

Grzyb i pleśń kojarzą się raczej ze starym budownictwem, wilgotnymi piwnicami i grubymi, zimnymi murami. Jednak coraz częściej atakuje również nowe budynki i mieszkania które stworzone zostały zgodnie z nowoczesnymi trendami. Szczelne pomieszczenia, które mają zatrzymać maksimum ciepła wewnątrz, zatrzymują również niechcianą wilgoć! Wilgoć w mieszkaniu to już tylko jeden krok od grzyba i pleśni..

ABY POZBYĆ SIĘ GRZYBA I PLEŚNI Z MIESZKANIA WYSTARCZY WYKONAĆ JEDEN TELEFON.  Nasi fachowcy przyjadą, wnikliwie ocenią sytuację i zabiorą się do odgrzybiania.

Aby usługa wykonana była jak najlepiej, pracownicy zawsze rozpoczynają pracę od szczegółowych badań budynku. Między innymi sprawdzą:

  • czy wentylacja działa poprawnie,
  • jaki jest stan ścian,
  • jak duży grzyb zaatakował ściany,
  • czy powietrze jest wolne od szkodliwych pyłów i gazów.

Te wszystkie informacje pomogą znaleźć przyczynę pojawienia się grzyba i pleśni oraz podjąć odpowiedni kroki w walce z nim.

Firma Dezynfeusz odgrzybia skutecznie ponieważ używa najlepszych dostępnych środków, posiada wykwalifikowaną załogę oraz doświadczenie. Używane środki są wysokiej jakości, już po dwóch godzinach od wykonywanych prac można bezpiecznie korzystać z pomieszczeń.  Dołącz do grona zadowolonych klientów i pozwól naszej firmie BEZPOWROTNIE POZBYĆ SIĘ GRZYBA I PLEŚNI Z TWOJEGO ŻYCIA.

Aby grzyb nie powrócił wykonujemy ozonowanie pomieszczeń. Ta praktyka dezynfekuje mieszkanie i wybija znajdujące się w powietrzu niebezpieczne dla zdrowia i życia zarodniki grzyba i pleśni.

Ponad to firma Dezynfeusz jest bardzo Dyskretna. Współpracując z nami, masz pewność iż nikt postronny nie dowie się o Twoim problemie.

Wykonamy usługę szybko i solidnie.

Jeżeli masz takie życzenie, wykonamy ocenę mykologiczną Twojego domu. Znajdziemy za pomocą kamery termowizyjnej którędy ucieka ciepło (tzw. mostki termiczne), doradzimy w kwestii wentylacji, planowanych zmian i remontów.

Pozbądź się grzyba i pleśni na zawsze – wystarczy że zadzwonisz do nas, a my zajmiemy się resztą.. Przyjedziemy pod wskazany adres, na terenie całych Łazów oraz okolic.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 7 =