Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Dezynfekcja Koronawirusa Czechowice-Dziedzice

Koronawirus dotarł do Polski. Niewiadomo jak długo potrwa walka z tym groźnym przeciwnikiem. Musimy w tym okresie szczególnie dbać o siebie oraz swoich bliskich. Nawet mieszkańcy Czechowic-Dziedzic mogą być zagrożeni.

Nasza firma od lat zajmuje się dezynfekcją i odgrzybianiem. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie oraz rzeszę zadowolonych klientów. Pracujemy również na terenie Czechowic-Dziedzic, więc możemy przywrócić świeżość i bezpieczeństwo również u Ciebie!

Jak zabezpieczyć się przed groźnymi wirusami, w tym korona wirusem?

Polskie Ministerstwo Zdrowia nie potwierdza skuteczności działania maseczek ochronnych. Zalecane są środki ostrożności, odpowiednia higiena oraz dezynfekcja.  Nie ma na co czekać, koronawirus pochłania coraz większą liczbę ofiar na świecie i w Europie. Aby zapewnić swoim bliskim lub pracowniom bezpieczeństwo w tym ciężkim okresie, zdezynfekuj pomieszczenia w których przebywają. W szczególności te miejsca, w których mogły pojawić się osoby zarażone!

Nasza firma dezynfekuje metodą ozonowania, która zabija większość wirusów, bakterii oraz grzybów! Zalety korzystania z ozonu są ogromne! Ozon likwiduje zagrożenie zdrowia a nawet życia, płynące z obecności tych zarazków w domu. Ponad to likwiduje zarodniki grzyba, niwelując ryzyko pojawienia się go z powrotem!

Czy ozonowanie jest skuteczną metodą ochrony przed korona wirusem 2019-nCoV?

Dym ozonowy zabija skutecznie koronawirusa SARS który jest niemal identyczny (jego struktura)  z koronawirusem 2019-nCoV. Możemy zatem przypuszczać iż poradzi sobie również z tym zagrożeniem. Kraje Europy zachodniej oraz USA, wg nieoficjalnych danych, wprowadziły ozonowanie, jako rutynowe działanie przeciwko obecnej pandemii. Wykaż się sprytem i zapobiegawczością i skorzystaj z wielkiej mocy, jaką oferuje ozon!

„Quail Systems reports that since ozone has been proven to kill 99.999 percent of pathogens in the air, including SARS Coronavirus and influenzas such as H5N1, researchers anticipate that it may be an important tool in preventing the spread of the Coronavirus Disease 2019 (COVID-19).”

tłumaczenie: „Quail Systems donosi że dowiedziono 99,999 % skuteczność ozonu na patogeny w powietrzu, zawierając przy tym koronawirusa i grypy tak jak H5N1 (ptasia grypa). Naukowcy przewidują że będzie ważnym narzędziem w walce z roznoszeniem koronawirusa.”

Jak długo kowonawirus potrafi przetrwać?

Koronawirus potrafi  być aktywny aż do 4 tygodni! Wirus ten żyje najdłużej w wilgotnym klimacie. Znajdować może się na przedmiotach z którymi miała kontakt osoba zarażona..

Jak widać koronawirus to nie przelewki. Liczba zarażonych polaków ciągle rośnie!

Zabezpiecz siebie i swoich bliskich jak najbardziej potrafisz! Zadzwoń do nas i umów się z nami na jak najszybszy termin. Ozonowanie pozbędzie się z Twojego domu bakterii, grzybów i wirusów!

UWAGA – w obecnej sytuacji, przyjmujemy zlecenie wyłącznie drogą telefoniczną.

źródła:

https://finance.yahoo.com/news/ozones-effectiveness-killing-sars-coronavirus-000000776.html

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK92445/

https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/01919510902747969

http://www.china.org.cn/opinion/2020-02/26/content_75747237.htm

http://www.triroc.com/sunnen/topics/sars.html

https://www.thailandmedical.news/news/ozone-can-be-used-to-destroy-the-new-coronavirus-and-disinfect-areas

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Nasi partnerzy

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

Racibórz

Świętochłowice

Zawiercie

Knurów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Myszków

Żywiec

Czerwionka-Leszczyny

Pszczyna

Lubliniec

Łaziska Górne

Rydułtowy

Kłobuck

Czeladź

Skoczów

Bieruń

Pyskowice

Radlin

Radzionków

Lędziny

Ustroń

Pszów

Wisła

Blachownia

Wojkowice

Poręba

Imielin

Kalety

Sławków

Łazy

Koniecpol

Siewierz

Szczekociny

Koziegłowy

Kęty

Myślenice

Libiąż

Brzesko

Limanowa

Rabka-Zdrój

Miechów

Brzeszcze

Wolbrom

Krzepice

Opole

Kędzierzyn-Koźle

Nysa

Brzeg

Kluczbork

Prudnik

Strzelce Opolskie

Krapkowice

Namysłów

Głuchołazy

Głubczyce

Zdzieszowice

Olesno

Ozimek

Grodków

Wrocław

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście – Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma – bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

10 + 2 =