Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Dąbrowa Górnicza

Wilgoć w domu to powszechny problem w naszym kraju. Uniemożliwia ona normalne korzystanie z budynku, powoduje niszczenia ścian oraz prowadzi do rozwoju niebezpiecznych bakterii oraz grzybów. Zagrażają one osobom często przebywającym w ich otoczeniu.

Bardzo często zdarza się, że wchodzimy w posiadanie budynku który w wyniku lat zaniedbań jest w bardzo złym stanie. Zanim rozpocznie się jakiekolwiek remonty należy pozbyć się nadmiaru wilgoci. Współczesne metody pozwalają pozbyć się wody i wilgoci w szybki sposób.

Firma Dezynfeusz pozbędzie się wilgoci metodą ELEKTROOSMOZY. Polega ona na emisji pola elektromagnetycznego które powoduje ruch wilgoci w stronę podłoża. Metoda ta nie ingeruje w pomieszczenia ani żadne przedmioty, które się w nich znajdują. Firma rozkłada w budynku specjalistyczny sprzęt który na zawsze dobędzie wilgoć z naszego domu. Podczas zabiegu wytwarza również barierę blokującą nawrót wilgoci do budynku.

Proces elektroosmozy osusza budynek oraz blokuje możliwość ponownego nagromadzenia się w nim wilgoci.

Prawidłowy poziom pary wodnej w pomieszczeniach mieszkalnych wynosi od 35 do 60%.. Gdy wartość ta wzrasta do 70% lub więcej, rośnie ryzyko powstawania pleśni i grzybów które zagrażają zdrowiu. Przyspieszają one również niszczenia ścian i mebli.

Tradycyjne metody osuszania budynków są żmudne i nie zawsze skuteczne, są również uzależnione od wielu czynników takich jak warunki atmosferyczne.

Elektroosmoza daje gwarancję przywrócenia odpowiednich warunków do pracy lub mieszkania w krótkim czasie.

Firma Dezynfeusz wyeliminuje wilgoć bezpowrotnie. Posiada nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników. Nigdy nie podchodzimy szablonowo do klienta – każda praca wymaga pomiarów i oględzin oraz indywidualnego podejścia. Na podstawie wnikliwych pomiarów, pracownicy planują prace, aby ich efekt był jak najlepszy.

  Zaufało nam już setki klientów – dołącz do nich!

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej. Dojedziemy do Ciebie, również do Dąbrowy Górniczej.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 2 =