Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Koniecpol

Wilgoć to nierówny wróg który atakuje zarówno nowe jak i wiekowe budynki. Wielu mieszkańców Koniecpola spotkało się z tym problemem, ale niektórzy znaleźli już rozwiązanie – elektroosmozę.

Bez względu na to, z jakiego powodu wilgoć pojawiła się w Twoim domu, elektroosmoza może Ci pomóc.

ELEKTROOSMOZA  Jest to nowoczesny sposób usuwania nadmiaru wilgoci z budynków.

Odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu emitującego pole elektromagnetyczne, które powoduje ruch wilgoci w stronę podłoża. Ponad to podczas tego procesu, wytwarza się bariera przeciwwilgociowa która chroni budynek przed nawrotami wilgoci.

Elektroosmoza jest skuteczna w budynkach wykonanych z różnego materiału – cegły, kamienia czy betonu.. Radzi sobie  również z bardzo grubymi ścianami! Materiał, grubość ścian i poziom wilgoci oraz stopień zasolenia budynku  wpływa jedynie na czas realizacji usługi.

Elektroosmoza jest nieinwazyjną metodą osuszania budynków. Nie narusza konstrukcji, ścian ani rzeczy które znajdują się w pomieszczeniach. Nie musisz poświęcać czasu i energii aby przygotować budynek do osuszania za pomocą elektroosmozy.

Wilgoć w domu lub budynku w którym często przebywamy jest niebezpieczna dla naszego zdrowia. Powodują one groźne choroby układu oddechowego nie tylko u ludzi ale również u zwierząt domowych.  Prawidłowy poziom wilgoci powinien wahać się pomiędzy 30% a 65% (przy temperaturze około 20-22°C) gdy poziom ten rośnie, zaczyna występować ryzyko pojawienia się grzybów i pleśni. Usuwanie pleśni i grzyba z mieszkania to osobny proces, którym nasza firma również chętnie się zajmie.

Elektroosmoza niweluje jednak warunki w których grzyb i pleśń swobodnie się rozwijają.

Nasza firma Dezynfeusz dojedzie do Ciebie na terenie Koniecpola oraz okolic. Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej, doradzić się lub od razu umówić się z nami na dogodny termin.

Dołącz do setki zadowolonych klientów Dezynfeusza – wykonujemy kompleksowe usługi z odgrzybiania, osuszania i pozbywania się insektów! Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze doświadczenie i umiejętności.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

7 + 3 =