Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Mikołów

Ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców Mikołowa lub ościennych miasteczek, którzy doznali zalania budynku lub podejrzewają nagromadzenie się wilgoci wewnątrz ich mieszkań. Jesteśmy rozwiązaniem problemu wilgoci – Dezynfeusz to firma, która powstała, aby trwale i szybko pomagać pozbyć się zawilgocenia z wnętrz. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych specjalistów umożliwiają nam skutecznie rozwiązać każdy problem. Więc jeśli czujesz się bezsilny, nie pozwól aby wilgoć Cię zdominowała. Wystarczy jeden telefon do nas i szybko pozbędziemy się nadmiaru wody z Twojego mieszkania lub innego budynku.

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, spółdzielniami mieszkaniowymi, a także innymi organizacjami, które potrzebują skorzystać z naszej pomocy. Osuszymy absolutnie każdy budynek, bez względu na jego powierzchnię, stan techniczny i rozmiar szkody. Zwalczaliśmy już wilgoć w zabytkowych kamienicach, szkołach, szpitalach, domach wolnostojących, siedzibach przedsiębiorstw, a nawet w magazynach i piwnicach. Przez lata działalności znaleźliśmy odpowiednie sposoby na bezpieczne osuszenie budynków, których stan techniczny wymagał szczególnej staranności w działaniu. Dla nas niemożliwe nie istnieje – przekonaj się o tym sam!

Czy naprawdę warto osuszać budynki?

Jeśli zastanawiasz się, czy osuszanie budynków jest konieczne, odpowiedź jest jedna – jak najbardziej! Pozbycie się wilgoci powinno być priorytetem za każdym razem, ponieważ lekceważenie problemu prowadzi do nieprzyjemnych w skutkach konsekwencji np. osłabienia konstrukcji technicznej budynku. Co więcej wilgoć to potężne zagrożenie dla Twojego zdrowia. Jej nadmierny poziom przyczynia się do powstawania grzyba i pleśni w pomieszczeniu, a te z kolei prowadzą do obniżenia Twojej odporności i negatywnie wpływają na stan psychiczny. Na niekorzystne działanie drobnoustrojów najbardziej narażone są osoby starsze,dzieci i alergicy. To oni najdotkliwiej odczują dolegliwości, takie jak problemy skórne, bóle głowy, problemy z oddychaniem i infekcje oczu. Nie dopuść, aby Twoi bliscy cierpieli – zadzwoń już dziś umów się na osuszanie budynku.

Nowoczesne metody osuszania

Dawniej osuszanie wiązało się z długimi remontami, które pochłaniały ogromne środki finansowe. Na szczęście z nami o tym zapomnisz. Posługujemy się nowoczesnymi metodami, które likwidują wilgoć szybko i skutecznie. Jeżeli woda zgromadzona jest w ścianach budynku, sięgamy po elektroosmozę, której działanie polega na odprowadzeniu nadmiaru wilgoci do ziemi. Zastosowanie bezprzewodowego urządzenia jest zupełnie bezpieczne i polecane do starych kamienic. Długość trwania całego procesu zależy od grubości ścian i stopnia zalania, jednak możesz być pewien, że będziesz zaskoczony jak szybko wilgoć zniknie. Obok elektroosmozy powszechnie stosujemy osuszanie kondensacyjne, które wybieramy, gdy wilgoć kumuluje się w powietrzu. Metoda jest w 100% bezpieczna i niezwykle skuteczna. Co więcej praca elektrycznego osuszacza powietrza nie zakłóca obiegu powietrza w pomieszczeniu. Sam widzisz, że nasze metody mają same zalety!

Nie czekaj dłużej – zadzwoń już dzisiaj i poznaj szczegóły oferty!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

13 + 15 =