Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Czeladź

Zalanie budynku w wyniku powodzi lub awarii instalacji hydraulicznej to nic przyjemnego, co więcej sytuacja często wiąże się z wysokimi kosztami naprawy zniszczeń. Na szczęście nie musisz sam przechodzić przez ten czas, Dezynfeusz pomoże Ci trwale i szybko zlikwidować szkody powstałe w wyniku przedostania się wody do wewnątrz budynku, a ponadto obniżymy kosztu napraw. Ofertę kierujemy do mieszkańców Czeladzi i okolicznych miasteczek, którzy chcą ponownie cieszyć się suchym i sterylnym budynkiem. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych nowoczesnym osuszaniem budynków – nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Jak osuszanie, to z Dezynfeuszem!

Z nadmierną wilgocią w budynku nie warto walczyć na własną rękę. Dostępne  w sklepach środki często nie są wystarczająco skuteczne, przez co problem nie zostaje rozwiązany. W najlepszej sytuacji znika na chwilę, tylko po to, aby powrócić w niedługim czasie. Podejmując samodzielną walkę tracisz tylko czas i pieniądze, a co więcej wystawiasz swoje nerwy na próbę. Nie musi tak być! Ekipa Dezynfeusza to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy przez lata działalności nabyli doświadczenie, wiedzę i umiejętności, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Stosowane przez nas metody są niezwykle skuteczne, ale jednocześnie zgodne ze wszystkimi standardami, potwierdzającymi ich nieszkodliwość. Specjalistyczny sprzęt i preparaty bez trudu poradzą sobie z wilgocią w każdym budynku. Eksperci podpowiedzą Ci również jak zabezpieczyć budynek, aby sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.

Kompleksowa usługa osuszania budynku

W Dezynfeuszu zajmiemy się Twoim budynkiem kompleksowo i skutecznie usuniemy wilgoć; nie stosujemy żadnych połowicznych rozwiązań – każde nasze działanie prowadzi do 100% naprawy szkody. Wszystko rozpoczynamy od znalezienia i likwidacji przyczyny przekroczenia poziomu wilgoci w budynku. Gdy kłopot zostanie naprawiony przechodzimy do wyboru najlepszej metody osuszania, który uzależniony jest m.in.od tego gdzie zlokalizowana jest woda w budynku oraz jak duży jest poziom wilgoci. Specjalistyczne mierniki są w stanie bardzo dokładnie go określić, dzięki czemu wybór jest zdecydowanie łatwiejszy. Gdy Twój budynek jest suchy przechodzimy do jego dezynfekcji. Wilgoć pozostawiła po sobie ślady w postaci grzyba, pleśni, drobnoustrojów, a często również, nieprzyjemnego zapachu. Na szczęście nowoczesne metody dezynfekcji szybko zabiją wszystkie pozostałości po wilgoci, a Twój budynek znowu będzie sterylny.

Gwarantujemy pełną dyskrecję

Nie musisz przejmować się, że któryś z sąsiadów dowie się o twoim problemie. Nasza ekipa porusza się nieoznakowanymi i zadbanymi samochodami, dzięki czemu nie zwraca na siebie uwagi. Specjaliści zakładają ubrania ochronne dopiero wewnątrz budynku lub pomieszczenia i zdejmują przed jego opuszczeniem. Nikt nie domyśli się jakich gości miałeś.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi; osuszymy każdy budynek bez względu na rodzaj budownictwa, jego powierzchnię czy rozmiar szkody. Masz problem – nie czekaj i zgłoś się do nas jak najszybciej!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

6 + 12 =