Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Sławków

Jak skutecznie pozbyć się grzyba i pleśni z domu?

Odpowiedzi na to pytanie szuka wiele osób. Nie każda wie, że najłatwiejszym, najszybszym i korzystnym finansowo sposobem, na pozbycie się problemu jest wynajem firmy odgrzybiającej.

Odgrzybianie własnymi siłami kończy się zazwyczaj nawrotami grzyba. Pieniądze i czas zostają  zainwestowane na marne. Dodatkowo istnieje spore ryzyko zatrucia się szkodliwymi oparami chemicznymi. Pracownicy Firmy Dezynfeusz dzięki odpowiednim środkom, odzieży  i doświadczeniu wiedzą jak usuwać grzyb w sposób bezpieczny. Kwarantanna po odgrzybianiu jest niezwykle krótka – z pomieszczeń można korzystać już po dwóch godzinach od zakończenia odgrzybiania.

Grzyb i pleśń niszczy zdrowie domowników oraz wnętrza mieszkania. I o ile ściany można wyremontować, zdrowie każdy z nas ma jedno. Grzyb atakuje drogi oddechowe osób przebywających w jego otoczeniu a nawet zwierząt domowych.

Aby zablokować rozwój grzyba, ochronić zdrowie oraz zapobiec ponownemu pojawieniu się go w domu – NISZCZYMY ZARODNIKI GRZYBA KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W POWIETRZU.

Są one niewidzialne gołym okiem, nawet nie wiemy o ich istnieniu! Zarodniki z Twojego domu usuniemy metodą ozonowania – nasi pracownicy przy użyciu specjalistycznych tabel dobierają skuteczną dawkę ozonu.

Jesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą. Pomogliśmy już wielu Polakom. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zadzwoń do nas!

Nasze doświadczenia z różnymi klientami pokazały nam iż DYSKRECJA NASZEJ FIRMY jest niezwykle ceniona. Nasi pracownicy nie wyróżniają się z tłumu i przemieszczają się nieoznakowany,i samochodami.

POZBĄDŹ SIĘ GRZYBA I PLEŚNI NA ZAWSZE.

Nasza firma w ramach usługi odgrzybiania oferuje:

  • Odgrzybianie przy użyciu profesjonalnych środków.
  • Zwalczanie zarodników grzyba.
  • Pomiary w mieszkaniu (stan wentylacji, powietrza, wilgotność ścian).
  • Raport z pracy oraz gdy występuje taka konieczność, listę zalecanych remontów.

Zadzwoń jeszcze dzisiaj i umów się z nami – dojedziemy w każdy zakątek Sławkowa.

Nie zwlekaj – odetchnij pełną piersią we własnym domu.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

4 + 9 =