Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Gdańsk

Jesteś mieszkańcem Gdańska lub pobliskich miejscowości i szukasz najlepszych specjalistów zajmujących się odgrzybianiem ścian? Wspaniale – właśnie nas znalazłeś! Dezynfeusz to firma z wieloletnim doświadczeniem, tworzona przez zespół wykwalifikowanych ekspertów, dla których grzyby, pleśnie i nieprzyjemne zapach nie stanowią żadnej przeszkody.

Stawiamy na skuteczne i nowoczesne metody likwidacji grzyba i osuszenia ścian. Po naszej interwencji możesz długo cieszyć się świeżym mieszkaniem. Rozwiążemy problem pojawiający się w prywatnym mieszkaniu, domu wolnostojącym, biurze, szkole, a nawet całej firmie. Skontaktuj się z nami i poznaj całą ofertę!

Grzyb na ścianach – czym to grozi?

Zanim powiemy Ci jak rozwiązać problem grzyba w Twoim mieszkaniu, powinieneś wiedzieć jak bardzo niebezpieczne jest przebywanie w pomieszczeniu, które zaatakował. Grzyb stanowi bardzo duże zagrożenie dla zdrowia; wpływa negatywnie na płuca, powoduje problemy z oddychanie, oczami, choroby skórne, choroby zatok, a także nieustające bóle głowy. W największym niebezpieczeństwie są dzieci i osoby starsze, jednak bezpiecznie nie może się czuć nikt – grzyb zatruwa nawet zwierzęta.

Sam widzisz, że nie ma na co czekać – w walce z grzybem liczy się każdy dzień. Skontaktuj się z nami i pozbądź się uporczywego problemu.

Likwidacja grzyba – od czego zacząć?

Pozbywając się problemu grzyba ze ścian należy najpierw zdiagnozować przyczynę jego powstawania. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów i usług, polegających na powierzchownym usunięciu grzyba. To nie likwiduje problemu, a jedynie go maskuje! Specjaliści Dezynfeusza wykorzystują nowoczesne mierniki i wiedzę opartą na doświadczeniu, dzięki czemu odnajdą przyczynę grzyba i trwale ją zlikwidują.

W następnym kroku eksperci wykonają dla Ciebie pełną ekspertyzę mykologiczną, która pozwoli poznać gatunek grzyba, rozwijający się w Twoim mieszkaniu. Dokładne pomiary pozwolą poznać stan jakości powietrza, wentylacji, gazów toksycznych i zawilgocenia ścian w pomieszczeniu. Badanie kamerą wskaże nawet mostki termiczne, co pozwoli w przyszłości obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Sposoby na pozbycie się grzyba

Przeprowadzenie wnikliwej analizy pomieszczenia pozwoli naszym fachowcom wybrać najlepsze metody działania, prowadzące do eliminacji grzyba ze ścian. Specjalistyczne płyny, farby i narzędzia sprawią, że nieprzyjemny problem zniknie raz na zawsze.

Po przeprowadzonym zabiegu warto wykonać ozonowanie pomieszczenia, które skutecznie zabije unoszące się w powietrzu zarodniki grzybów i pleśni. Profesjonalne tabele, pozwolą specjalistom wybrać stężenie ozonu, potrzebne do zabicia wszystkich bakterii w pomieszczeniu.

W Dezynfeuszu gwarantujemy Ci najkrótszą kwarantannę! Do pomieszczenia będziesz mógł wejść już po 2h, a wszystko dzięki nowoczesnym metodom i technikom, stosowanym przez ekspertów.

Elektroosmoza – zapomnij o remoncie

Osuszanie budynków i pozbywanie się grzyba często kojarzone jest z długotrwałym remontem, który nie zawsze jest możliwy do przeprowadzenia. Na szczęście nasi specjaliści opracowali nowoczesną, nieinwazyjną technikę osuszania ścian. Metoda jest bezpieczna, a co najważniejsze skutecznie likwiduje wilgoć i zapobiega jej nawrotowi. Już nie musisz przygotowywać się do remontu!

Działamy błyskawicznie i niezwykle dyskretnie (poruszamy się nieoznakowanym samochodem). Tysiące osób z całej Polski przekonało się, że warto nam zaufać, Ty też możesz być jednym z nich. Pamiętaj, że walce z grzybem liczy się każdy dzień.

Zadzwoń już teraz i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

7 + 4 =