Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Zdzieszowice

Problem wilgoci nie jest nam obcy, ani straszny. Chcesz się jej pozbyć. Koniecznie skorzystaj z naszej oferty, a nie pożałujesz! Dzięki nam uporczywy problem zniknie na zawsze! Elektroosmoza!

Elektroosmoza nowoczesny sposób osuszania pomieszczeń z wilgoci:

  • w budynkach nowo powstałych lub, świeżo wybudowanych,
  • w budynkach, które już stoją kilka bądź kilkadziesiąt lat, 
  • w blokach, kamienicach, domach jednorodzinnych,
  • piwnic,

za pomocą certyfikowanych urządzeń z doborem specjalistycznych środków!

  • ZERO SZKODLIWEJ CHEMI! 
  • BEZINWAZYJNOŚĆ DZIAŁANIA, (nie pozostawia śladów, nie ingeruje w ściany!)
  • GWARANCJA NA WYKONANE USŁUGI!

Dobrze znamy problem wilgoci, wiemy co ją powoduje i wiemy w co sie zmienia wilgoć. Często w okresie jesienno-zimowym, bądź w okresach kiedy jest dużo deszczy, budynki, które mają ubytki w ociepleniach, mają mostki termiczne padają ofiarami wilgoci. My nie potrafimy zagrzać mieszkania bo ucieka ciepło, wilgoć zmienia się w grzyb i pleśń, a nasz problem zamiast się zmniejszyć staje się ogromny. Musimy wykonać remont, ale dobrze wiemy, że problem powróci. Dlatego DEZYNFEUSZ, chce Ci dziś POMÓC! Zamów elektroosmozę, a my skutecznie usuniemy wroga z Twoich ścian. Dodatkowo pokażemy, gdzie tkwi problem!

Nasza kadra to specjaliści w swoim fachu! Zawsze wykonują swoją prace profesjonalnie!

Na pierwszej wizycie dokonujemy oględzin, badamy stopień zawilgocenia i szukamy problemu jej powstawania. Następnię dobieramy odpowiedni specyfik, wszystko tak, by proces elektroosmozy przebiegł prawidłowo i skutecznie usunąć całą wilgoć ze wszystkich ścian i pomieszczeń. Zawsze informujemy o postępach w pracy oraz wynikach. Nam możesz zaufać, tak jak to zrobiło wielu innych klientów. W swoim działaniu jesteśmy bezkonkurencyjni. Dzięki swojej skuteczności powiększamy swoje działania o ZDZIESZOWICE!

Zadzwoń! Nie zwlekaj z czasem! Czas to pieniądz!

Działamy na terenie Zdzieszowic, dlatego umów się na pierwszą wizytę już dziś. Do klientów Zdziewszowic pomiary oraz dojazd GRATIS!

Chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń – nasz pracownik udzieli Ci wszelkich odpowiedzi!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

9 + 1 =