Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Kraków

Odgrzybianie w Krakowie! Nie zwlekaj! Skuteczne usuwanie grzybów i pleśni w Twoim domu już DZIŚ! Bez wględu na rodzaj budynku, czy mieszkania.

Dezynfeusz to firma zajmująca się dezynfekcja domów, mieszkań oraz lokali użytkowych. Dlatego jeżeli borykasz się z pleśnią i grzybem Zadzwoń! Jesteśmy profesjonalistami jedynymi w swoim rodzaju. Pracujemy na certyfikowanym sprzęcie, używając bezpiecznych specyfików, które skutecznie usuną pleśń i grzyba z Twoich czterech ścian. Tak! Usuną nie maskują! A wszystko bez szkodliwych dla Twojego zdrowia chemikaliów! Super! Prawda!

Nasi pracownicy wszystkie, działania zaczynają u Ciebie w domu, dlatego nikt nie wie, że przeprowadzamy odgrzybianie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, nie tylko usuwamy grzyb, ale pomagamy zaoszczędzić na ogrzewaniu. Natomiast przeprowadzone badania laboratoryjne pozwolą na dokładniejsze poznanie z jakim grzybem mamy do czynienia. Nie musisz się martwić, że coś zataimy, zawsze informujemy Naszych klientów co robimy krok po kroku o Naszych pracach. Powiedz grzybowi i pleśni DO WIDZENIA!

Zachęciliśmy? Zadzwoń! Na pierwszą wizytę przyjedziemy, oszacujemy jaki rodzaj dopadł Twoje mieszkanie i zrobimy pomiary całkiem ZA DARMO! A to wszystko  w granicach Krakowa!

Potrzebujesz więcej informacji ? Nic trudnego – wybierz numer, połącz się z naszym konsultantem, zadaj mu pytania, które Cię nurtują – a odpowiemy na wszystko, tak byś uzyskał sto procent satysfakcji.

Nie lubisz rozmawiac o takich rzeczach przez telefon? Napisz e-mail, a odpowiemy równie szybko jak Ty możesz wrócić do swojego mieszkania po odgrzybianiu!

Usługi Dezynfeusza zawsze na 100%. Dla Nas liczy sie profesjonalizm i skuteczność działania! Zaufało Nam już wiele osób, dołącz do Nich i Ty!

Dezynfeusz działa już w wielu miastach, i pomógł wielu osobom, teraz chce pomagać mieszkańcom Krakowa. Pozwól sobie pomóc, nie szukaj taniego rozwiązanie, czy specyfiku. One tylko maskują, a grzyb i pleśń wracają z podwójną siłą! Pamiętaj my usuwamy nie maskujemy!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

7 + 7 =