Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Skuteczne zwalczanie mrówek Toruń

Mamy specjalną ofertę skierowaną do wszystkich mieszkańców Torunia, mierzących się z problemem pojawienia się mrówek w mieszkaniu. Jesteśmy liderami branży DDD i dzięki połączeniu nowoczesnych technik z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy jak szybko i skutecznie pozbyć się problemu. Zatem jeśli tylko zauważysz u siebie mrówki, nie zwlekaj i jak najszybciej skontaktuj się z Dezynfeuszem.

Małe owady, duży problem

Pozornie mrówki wydają się nie stanowić zbyt dużego zagrożenia dla człowieka. Rzeczywiście, nie przenoszą groźnych chorób, a ich jad nie jest niebezpieczny dla człowieka, jednak jak wszystkie insekty mrówki rozmnażają się w zastraszającym tempie. W niedługim czasie potrafią opanować całe mieszkanie, co więcej mrówki wypracowały niezwykłą zdolność przetrwania, a ich kolonia mrówek może odrodzić się zaledwie z jednej robotnicy i jednego jaja. Wszystko dlatego, że w razie ewentualnej śmierci królowej mrówki potrafią “wychować” sobie kolejną.

Jakie miejsca wybierają mrówki?

Wnętrze budynku zapewnia mrówkom łatwy dostęp do pożywienia oraz chroni je przed niektórymi zagrożeniami z zewnątrz. Ciepłe i suche pomieszczenia z dostępem do pokarmu to idealna lokalizacja dla insektów, nie znaczy jednak, że nie znajdziemy ich w bardziej wilgotnych pomieszczeniach, jak łazienka. Mrówki chętnie dostaną się do każdego pokarmu, do suchych produktów, np. mąki czy kaszy, po karmę dla zwierząt.

Co zrobić kiedy w mieszkaniu pojawią się mrówki?

Aby szybko i skutecznie pozbyć się nieproszonych gości zdecyduj się na skorzystanie z pomocy specjalistów. Żadne środki dostępne w sklepach nie sprawdzą się lepiej niż preparaty stosowane przez specjalistyczne firmy. Wieloletnie doświadczenie specjalistów Dezynfeusza oraz nacisk na nieustanne podnoszenie kwalifikacji, sprawiają, że mamy możliwość posługiwania się silnymi i skutecznymi środkami, które nie tylko błyskawicznie rozwiązują Twój problem, ale również są całkowicie bezpieczne dla osób zamieszkujących pomieszczenie.

Kompleksowe usługi Dezynfeusza

W Dezynfeuszu podejmujemy się desynsekcji każdego pomieszczenia, od mieszkań w blokach, przez domy prywatne, firmy, szpitale, aż po magazyny i piwnice. Współpracę z nami może podjąć każdy, osoba prywatna, organizacja lub Klient biznesowy, u nas nie zostaniesz pozbawiony pomocy.

Co więcej, dbamy o wysoką jakość naszych usług i komfort Klienta. Poruszając się nieoznakowanym samochodem gwarantujemy Ci pełną dyskrecję, bez obaw, nikt nie dowie się dlaczego Cię odwiedziliśmy.

Nie zwlekaj, zadzwoń teraz i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

10 + 3 =