Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Mikołów

  • Wszedłeś w posiadanie budynku w fatalnym stanie?
  • Jesteś ofiarą powodzi lub innej nieszczęśliwej, losowej sytuacji?
  • Wady konstrukcyjne Twojego budynku przez lata powodowały gromadzenie się nadmiernej wilgoci wewnątrz?

Nie ważne z jakiego powodu w Twojej posiadłości znajduje się zbyt dużo wilgoci – elektroosmoza pozbędzie się jej raz na zawsze!

Elektroosmoza to nieinwazyjna metoda osuszania budynków działająca dzięki nowoczesnej technologii. Specjalistyczne maszyny emitują pole elektromagnetyczne które wprowadzając w ruch wilgoć, spychają ją aż do podłoża. Podczas tego procesu wytwarza się również bariera która hamuje powrót wilgoci.

Wilgoć w pomieszczeniach w których często przebywają ludzie jest niebezpieczna. Jej nadmiar powoduje bowiem rozwój pleśni i grzybów które są zagrożeniem dla ich zdrowia a nawet życia. Niewidzialne zarodniki grzyba znajdujące się w powietrzu atakują układ oddechowy domowników. Są niebezpieczne szczególnie dla dzieci oraz osób starszych.

W osuszonym budynku grzyby i pleśń nie mają warunków do życia i rozmnażania się.

Doświadczeni pracownicy przed rozpoczęciem prac, wykonują specjalne pomiary które pomagają prawidłowo przeprowadzić proces osuszania. Na czas w jakim budynek zostanie osuszony wpływ ma grubość ścian, początkowe zawilgocenie czy zasolenie.

Elektroosmoza jest bardzo skuteczna. Nie tylko usuwa nadmiar wilgoci z Twojego domu ale również blokuje nawroty wilgoci.

Osuszanie metodą elektroosmozy jest skuteczne zarówno w budynkach z cegły, kamienia , betonu jak i w mieszanych.

Nie ma na co czekać. Grzyb rozwija się bardzo szybko, stwarzając jawne zagrożenie. Zabezpiecz się przed nimi pozbywając się wilgoci. Prawidłowy poziom pary wodnej w mieszkaniu to od 30% do 65%, gdy jej poziom przekracza 70% – występują idealne warunki dla rozwoju pleśni i grzyba. Możemy sprawdzić, jaki poziom wilgoci jest u Ciebie.

Zadzwoń do nas, dowiedz się więcej lub od razu umów się na naszą wizytę. Dojedziemy w każdy rejon Mikołowa.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

13 + 3 =