Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Koziegłowy

Pozbądź się na zawsze wilgoci z domu lub innej posiadłości.

Być może przydarzyło Ci się coś nieprzyjemnego, jak pęknięta rura, nieszczelny dach. . A może wszedłeś w posiadanie starego i zaniedbanego budynku..  To bez znaczenia. Firma Dezynfeusz  osuszy niemal każdy budynek metodą elektroosmozy.

Elektroosmoza to niezwykle skuteczna metoda pozbywania się wilgoci z budynków. Za pomocą specjalistycznego sprzętu emitowana jest fala elektromagnetyczna która wprowadza w ruch wilgoć. Wilgoć wędruje w stronę podłoża. Podczas tego procesu, wytwarza się również pozioma zapora przeciwwilgociowa, dzięki której wilgoć już nie powróci.  

Zatem elektroosmoza pozbywa się wilgoci oraz zatrzymuje jej nawroty.

Wilgoć jest ogromnym problemem z którym boryka się wielu mieszkańców Koziegłów jak i całej Polski. Zbyt duży poziom wilgoci w domu, mieszkaniu, pracy lub innym miejscu w którym często przebywamy, stwarza zagrożenie dla naszego zdrowia. Sprzyja on rozwojowi grzybów oraz pleśni które atakują układ oddechowy. Zagrażają one zdrowiu w szczególności osób starszych oraz dzieci.

Dodatkowo wysoki poziom wilgoci powoduje niszczenia ścian, konstrukcji oraz przedmiotów i mebli wewnątrz pomieszczeń. Jeżeli planujesz remont, zacznij od porządnego osuszenia budynku!

ELEKTROOSMOZA JEST NIEINWAZYJNYM ZABIEGIEM USUWANIA WILGOCI

W żaden sposób nie ingeruje w ściany czy przedmioty. Nie wymaga specjalnego przygotowywania budynku i jego otoczenia do prac.

Bez względu na to, czy Twój dom wybudowano z cegły czy z kamienia. Elektroosmoza poradzi sobie z wilgocią. Wpływ na czas wykonywanej usługi mają głównie grubość ścian, poziom wilgoci oraz zasolenia. Ale bez obaw, elektroosmoza jest niezwykle szybkim zabiegiem, porównując go z tradycyjnymi metodami osuszania budynków które trwały dniami i tygodniami.

Jesteśmy doświadczoną firmą która od lat odgrzybia i osusza domy i mieszkania polaków. Zaufało nam już setki klientów indywidualnych oraz dziesiątki firm. Dołącz do nich i zadzwoń, umówimy się na wizytę, doradzimy i podpowiemy co należy robić w Twojej sytuacji.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

13 + 6 =