Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Odgrzybianie, usuwanie grzyba i pleśni Opole

Czy jesienno-zimowa pogoda doskwiera Tobie i Twoim czterem scianom? Czy pojawił się na nich grzyb i pleśń? A Ty nie wiesz jak im zaradzić? Otóż nic prostszego tylko dezynfekcja Ci pomoże!

Zadasz sobie pewnie pytanie jak taka dezynfekcja może dać sobie radę z tak uporczywym grzybem? Skoro Ty próbujesz różnych środków i nic!

Otóż odgrzybianie polega na usunięciu grzyba, a nie na maskowaniu go! Dlatego przy użyciu specjalistycznych urządzeń połączonych z odpowiednimi specyfikami możemy raz a porządnie usunąć grzyba i pleśń  z Twoich ścian. Wszystkie urządzenia i specyfiki posiadają certyfikat i są jak najbardziej nieszkodliwe dla zdrowia i otoczenia. Specyfiki, których używamy stosuje się również w szpitalach i żłobkach.

Powiesz ok, ale kim Wy jesteście? Czy można Wam zaufać? Skoro sam próbujesz i nic nie daje rady.

Dezynfeusz to firma która specjalizuje się w usługach odgrzybiania, deratyzacji itp. Czyli wszystkich zabiegów ratujacych Wasze mienie i zdrowie. Oszczędzając przy tym Wasz czas i nerwy i oczywiscie portfel. Aby wykonywać swoją pracę dobrze, posiadamy w swoich szeregach tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy traktują swoją pracę poważnie! Każdego klienta traktujemy indywidualnie! Już wiele osób Nam zaufało i dziś cieszą się swoimi domami! Ich opinie możesz przeczytać w zakładce opinie klientów. Dlatego chcemy działać także w Opolu!

No dobrze, a największe atuty dezynfekcji?

  • skuteczne usunięcie grzyba i pleśni
  • brak szkodliwych środków chemicznych!
  • dokładna analiza grzyba
  • dzięki specjalistycznym urządzeniom pomóc w zaoszczędzeniu pieniędzy za ogrzewanie
  • szybki powrót do domu bo po dwóch godzinach!

Gwarancja na wykonane usługę!

Tego nie znajdziesz u nikogo innego! Jesteśmy jedynymi w swoim rodzaju! Jesteśmy w OPOLU!

Zdecydowałeś się! Super! Zadzwoń i umów się na wizytę, a my POMOŻEMY!

Dojeżdżamy do wszystkich swoich klientów Gratis! Także w Opolu! Nie zwlekaj zarezerwuj swój termin! Nie pozwól by to grzyb dyktował Ci warunki, by niszczył Twoje zdrowie!  

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

7 + 8 =