Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Radlin

Chcesz skutecznie pozbyć się wilgoci w Twojego budynku, ale masz obawy przed robieniem tego na własną rękę? Bardzo słusznie, likwidacja wilgoci powinna być przeprowadzona w profesjonalny sposób, przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na problemie. Kimś takim jesteśmy my – ekipa Dezynfeusza. Mamy wszystkie potrzebne zaświadczenia i kwalifikacje, żeby skutecznie poradzić sobie z zawilgoconym wnętrzem. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, którą zdobyliśmy, sprawia, że dziś żaden problem nie stanowi przeszkody dla naszego zespołu. Jak przystało na lidera branży DDD, stawiamy na ciągły rozwój, doskonaląc swoje techniki i wprowadzając nowe, lepsze rozwiązania. Jesteś mieszkańcem Radlina lub miejscowości położonych w sąsiedniej okolicy? W takim razie wiedz, że to właśnie do Ciebie skierowana jest ta oferta.

Dlaczego należy pozbyć się wilgoci z wnętrza?

Przebywanie w zawilgoconym budynku stanowi ogromne zagrożenie dla Twojego zdrowia. Problemy takie jak: choroby oczy, infekcje układu oddechowego, alergie, przewlekłe bóle głowy i problemy skórne to powszechne reakcje organizmu na grzyby, pleśń i inne drobnoustroje znajdujące się w zawilgoconym pomieszczeniu. Niestety, to nie wszystko czynniki te przyczyniają się również do powstawania różnego rodzaju nowotworów. Na szkodliwe działanie mikroorganizmów narażone są szczególnie dzieci, osoby starsze i osoby z obniżoną odpornością, jednak naprawdę nikt nie może czuć się bezpiecznie. Nie narażaj siebie i bliskich Ci osób na takie niebezpieczeństwo. Nie zapominaj również , że oprócz problemów zdrowotnych wolad w budynku ma destrukcyjny wpływ na jego konstrukcję, osłabia ściany i fundamenty, co w ostateczności może skończyć się katastrofa budowlaną.

Osuszanie budynków do 70% szybciej niż konkurencja

Woda w budynku rozprzestrzenia się bardzo szybko, więc potrzebne jest równie szybkie działanie. Nie ma czasu na stosowanie metod takich jak remont i skuwanie tynków, należy zadziałasz szybciej i skuteczniej. Tak właśnie robi Dezynfeusz. Nowoczesne metody, wykorzystywane przez fachowców są w stanie osuszyć budynek nawet 70% szybciej niż robią to inne firmy. Co więcej wszystko odbywa się w sposób nie naruszający konstrukcji budynku. Stosowane środki są bardzo silne i skutecznie osuszają wnętrze, jednak są w 100% bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Tak wspaniałego rozwiązania jeszcze nie było!

Kompleksowa obsługa Klienta

W Dezynfeuszu dbamy o to, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie. Wykonując osuszanie budynku, dbamy również o jego późniejszą dezynfekcję, dzięki czemu niedogodności takie jak obecność szkodliwych mikroorganizmów i brzydki zapach znikają bezpowrotnie. Oferujemy Ci również wiele innych dodatków, jak rady przed powrotem sytuacji w przyszłości lub sposoby na utrzymanie sterylnej czystości w budynku.

Masz jakiekolwiek pytania? Nasi specjaliści chętnie udzielą wyczerpującej odpowiedzi na nie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi, osuszamy wszystkie budynki, od nowoczesnych mieszkań, po stare kamienice. Pamiętaj, wilgoć w budynku to bardzo niebezpieczne zjawisko, dlatego zadziałaj jak najszybciej i umów się na osuszanie.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

10 + 10 =