Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Kędzierzyn Koźle

Kędzierzyn Koźle znów jest nawiedzany przez deszcze, wichury, brzydką pogodę?  Masz już dość jesienno-zimowej pogody? W Twoim domu panuje wilgoć? Dodatkowo nic nie wskazuje na poprawę sytuacji? A jednak mamy rozwiązanie! Elektroosmoza !

Elektroosmoza:

1). Nowoczesny system osusznia domów, budynków, lokali użytkowych,

2). Bezinwazyjność! Elektroosmoza nie wchodzi w reakcję ze ścianami i posadzką,

3). Po zabiegu brak jakichkolwiek śladów!

4). Zero szkodliwej CHEMI, wszystko bezpieczne dla Twojego zdrowia i otoczenia!

5). Zastosowana tylko przy użyciu certyfikowanych i specjalistycznych urządeń!

6). Pomiary wykonujemy GRATIS! Na terenie Kędzierzyna Koźle, bez względu czy to centrum, czy obrzeża miasta. Topografię Kędzierzyna Koźle mamy w „małym palcu”

Widzisz? Elektroosmoza to wyjście z problemów właśnie dla Ciebie! Byś mógł wreszcie cieszyć się na nowo swoim suchym i czystym domem. Byś mógł odetchnąć swieżym powietrzem. Byś odzyskał ponownie swój lokal użytkowy. Powiedz dość wilgoci! Zdecyduj sie na elektroosmozę!

Teraz po krótce o Nas. Jesteśmy firmą, która działa już w kilkudziesięciu miastach Polski. Dzięki Nam wiele osób odzyskało swoje dawne mieszkania, a my tym samym zyskaliśmy zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w elektroosmozie, dezynfekcji, deratyzacji itp. czyli wszystkimi zabiegami do Twojego domu. Nie zwlekaj, przekonaj się i Ty, że możemy odmienić Twoje życie na lepsze! Od dziś Dezynfeusz oferuje swoje usługi w Kędzierzynie Koźle! W swoich szeregach mamy tylko wyspecjalizowanych pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z wyrachowaniem i zaangażowaniem. Wiemy również jak ważne jest dla Ciebie, wszelkie informacje, dlatego podczas swoich działań informujemy Cię o każdym wyniku i etapie prac.

Zadzwoń! Możemy być u Ciebie już dziś!

Podczas pierwszej wizyty zawsze przeprowadzamy pomiary, sprawdzamy wielkość zawilgocenia i dobieramy odpowiedni specyfik. Wszystko tak by elektroosmoza przebiegła prawidłowo. Nasze zabiegi zawsze kończą się 100% skutecznością! 

WOLNE TERMINY CZEKAJĄ!

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, a Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na każde pytanie!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 14 =