Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Gdańsk

Zalało Ci mieszkanie i szukasz pomocy specjalistów w tej dziedzinie, a może podejrzewasz, że poziom zawilgocenia ścian w Twoim domu jest zbyt wysoki i chciałbyś zasięgnąć opinii eksperta? Doskonale, że znalazłeś naszą stronę! Dezynfeusz to firma zbudowana z zespołu specjalistów w branży DDD, których wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm – żadne półśrodki nie znajdą u nas zastosowania. Stosujemy nowoczesne, a co najważniejsze skuteczne metody osuszania budynków.

Wilgoć w mieszkaniu – co ją powoduje?

Najbardziej oczywistą przyczyną przekroczenia dopuszczalnego poziomu zawilgocenia w budynku jest jego uprzednie zalenie. Gwałtowne anomalie pogodowe i długotrwałe deszcze sprawiają, że wilgoć wnika głęboko do wnętrza ściany i rozpoczyna proces jej stopniowego niszczenia. Do przyczyn zawilgocenia pomieszczeń należy również zaliczyć awarie instalacji hydraulicznych, skutkujące zalaniem mieszkania, a także mostki termiczne spowodowane niewłaściwą instalacją cieplną całego budynku. Nadmierne zawilgocenie nie tylko niszczy konstrukcję techniczną budynku, ale również przyczynia się również do powstawania grzyba i pleśni wewnątrz pomieszczenia. Do pozostałych problemów dochodzi nieprzyjemny zapach pojawiający się w pomieszczeniu i rozchodzący się po całym budynku.

Liczy się każdy dzień

Zalanie niesie za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji, a w ostateczności wpływa negatywnie na Twoje zdrowie, powodując spadek odporności i słabą kondycję psychiczną. W walce z wilgocią istotna jest każda godzina, dlatego nasz zespół przyjmuje zgłoszenia, gdzie do zalanie doszło nawet w poprzedniej dobie. Cenimy sobie dobro Klientów, dlatego czas oczekiwania na wykonanie usługi jest możliwie najkrótszy, a jednocześnie dostosowany do potrzeb Klienta.

Jak radzić sobie z zawilgoceniem budynku?

Domowe sposoby osuszania pomieszczenia najczęściej nie przynoszą rezultatów, natomiast pochłaniają Twoje pieniądze i nerwy. Nie warto tracić czas na nieuczciwą walkę z wilgocią, skontaktuj się z nami, a specjaliści przyjadą pod wskazany adres i skutecznie pozbędą się problemu. W Dezynfeuszu stosujemy bezpieczne metody osuszania, które trwale likwidują problem. Nowoczesny sprzęt pozwala nam osuszyć budynek błyskawicznie – nawet do 70% szybciej, niż pozostałe firmy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci szybciej cieszyć się suchym i świeżym wnętrzem. Przed rozpoczęciem pracy wykonamy niezbędne pomiary i wybierzemy najbardziej odpowiadającą technikę. Po osuszeniu budynku ozonujemy mieszkanie, aby mieć pewność, że nie przetrwają w nim żadne zarodniki grzyba lub bakterie.

Podejmiemy się osuszenia każdego budynku

Lata rozwoju i zdobywania doświadczenia pozwoliły nam opracować bezpieczne i skuteczne metody pozbywania się wilgoci z różnych wnętrz. Dzięki temu bez trudu osuszymy budynek mieszkalny, piwnicę, magazyn, biuro, a nawet starą kamienicę.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi, zatem jeśli tylko potrzebujesz naszej pomocy – zadzwoń, a na pewno rozwiążemy Twój problem.

Co jeszcze możemy zaoferować?

  • Pomoc w uzyskaniu odszkodowania – sporządzimy wszystkie niezbędne raporty, umożliwiające uzyskanie odszkodowania, co więcej nasi eksperci pomogą Ci wynegocjować wysokość wypłaconej sumy.
  • Bezpłatny dojazd do Klienta – mieszkasz w centrum Gdańska, a może w niewielkim miasteczku obok? Gdziekolwiek znajduje się Twój dom dotrzemy tak nie naliczając za to dodatkowych kosztów.
  • Dyskrecja – poruszamy się nieoznakowanym samochodem, a ubrania ochronne zakładamy dopiero w pomieszczeniu. Nie musisz się obawiać, że ktoś z okolicy domyśli się, kto Cię odwiedza.

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dziś i stań się jednym z tysięcy zadowolonych Klientów z całej Polski!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

10 + 13 =