Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Olesno

Masz problem z wilgocią? Próbujesz i szukasz skutecznego rozwiązania? Internet podpowiada – Elektroosmoza! Czym jest i gdzie znajdzie swoje zastosowanie? Jak działa, gdzie ją zamówić? Mieszkańcu Olesna pozbądź się wilgoci już dziś! Koniecznie przeczytaj! Z Firmą Dezynfeusz, Twój problem zniknie, a Ty zyskasz spokój, szczęście i zdrowie!

Elektroosmoza zabieg stosowany w przypadkach:

  1. Prac budowlanych, aby przyśpieszyć prace, osuszyć tynki stropy, posadzki, wylewki;
  2. W domach jednorodzinnych, które posiadają mostki termiczne i borykają się z wilgocią;
  3. W blokach, w mieszkaniach i piwnicach zalanych przez awarię rur;
  4. Ogólnie do wszystkich typów budynków, które mają problem z wilgocią i z zawilgoceniem ścian;

Jak działa elektroosmozna:

  • BEZINWAZYJNIE – nie wchodzi w reakcję ze ścianami, posadzkami, nie pozostawia żadnych śladów!
  • BEZPIECZNA – nie stosuje sie szkodliwej CHEMI!
  • CERTFIKOWANIE – używamy tylko certyfikowanego, najlepszej jakości sprzętu!
  • GWARANCJA – dajemy ją na każde wykonane przez Nas zadanie!

Krótko kim jesteśmy? Dezynfeusz firma zajmująca się specjalistycznymi zabiegami dla budynków. Posiadamy w swoich szeregach tylko wykwalifikowaną kadrę pracowiczą. Wiemy jak ważne jest dla Ciebie, aby Twój dom był czysty, suchy, a przede wszystkim bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Dlatego zawsze stawiamy sobie za cel usunąć całą wilgoć, więc na pierwszej wizycie dokonujemy oględziny i pomiarów. Dobieramy odpowiedni specyfik i cały proces skutecznie usuwa wilgoć.

Pamiętaj! Wilgoć to Twój wróg, to on sprawia, że powstaje grzyb i pleśń, to on sprawia, że Twoje zdrowie podupada! Wilgoć to nie tylko problem wyglądu, estetyki i zdrowia. To również problem portfela, ciągle musisz wydfawać pieniądze na remont, leki, naprawy!

Działamy na terenie całego województwa opolskiego, działamy w Olesnie! Nie zwlekaj umów się na wizytę! Do każdego zakątka Olesna na pierwszą wizytę docieramy ZA DARMO! ZADZWOŃ!

 Z elektroosmozą powiedz dość Wilgoci – powiedz TAK, nowemu życiu! 

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

12 + 10 =