Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Lędziny

Elektroosmoza to nowoczesna metoda osuszania budynków KTÓRA JEST:

  • SZYBKA

  • SKUTECZNA

  • Nieinwazyjna.

Osuszaniem budynku zajmie się profesjonalna ekipa która przywróciła świeżość już w wielu domach – Dezynfeusz.

Jako doświadczona firma, możemy pochwalić się szeroką rzeszą zadowolonych klientów, w śród których znajdują się setki klientów indywidualnych oraz dziesiątki firm.

POZBYWAMY SIĘ WILGOCI Z POLSKICH DOMOSTW ORAZ BUDYNKÓW FIRMOWYCH I GOSODARCZYCH.

Elektroosmoza spycha wilgoć do podłoża poprzez emisję pola elektromagnetycznego. Wilgoć ucieka do gleby. Tworzy się blokada przeciwwilgociowa która hamuje jej powrót.

Wilgoć w domu lub innym miejscu w którym często przebywamy stwarza zagrożenie. Gdy poziom pary wodnej w pomieszczeniu ogrzanym do około 22 stopni Celsjusza przekracza 70%, w pomieszczeniach zaczyna rozwijać się grzyb oraz pleśń.  Zarodniki grzyba atakują układ oddechowy ludzi oraz zwierząt domowych. Szczególnie narażone są małe dzieci oraz osoby  w podeszłym wieku.

Są różne powody pojawienia się nadmiernej wilgoci w budynkach. Czasami są to losowe nieszczęścia jak pęknięta rura, zerwany dach, często lata zaniedbać ze strony zarządcy budynkiem. Niestety ostatnimi czasy notujemy ten problem również w nowych budynkach, które to są uszczelniane w celu zatrzymywania wewnątrz ciepła. Wentylacja jest zbyt słaba by odprowadzać nadmiar wilgoci i ta zaczyna kumulować się wewnątrz. Nasi pracownicy przed rozpoczęciem prac sprawdzą stan budynku i wykonają specjalistyczne pomiary.

Elektroosmoza poradzi sobie z większością budynków, tych zbudowanych z cegły, kamienia czy betonu. Na długość czasu pracy wpływa przede wszystkim grubość ścian oraz stopień zasolenia.

Jest to nieinwazyjny sposób osuszania budynków. Elektroosmoza nie ingeruje w ściany ani przedmioty wewnątrz budynku. Nie wymaga specjalnego przygotowywania budynku i jego otoczenia.

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości lub od razu chcesz zarezerwować termin – zadzwoń.  Postaramy się pomóc, dojedziemy w każdy rejon Lędzin i okolic. NAM MOŻESZ ZAUFAĆ.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

8 + 12 =