Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Zwalczanie kuny domowej Wieliczka

Mieszkasz w Wieliczce? Posiadasz dom? Jednak martwi Cię, że od pewnego czasu czuć brzydki zapach z poddasza? Dodatkowo w nocy nie da się spać bo coś hałasuje i tłucze się w dachu? Zastanawiasz się co to może być? To szkodnik zwany Kuną zaczyna urządzanie swojego lokum w Twoim dachu! Koniecznie trzeba się jej pozbyć, gdyż w krótce zadomowi się w nim na stałe, a Twoje życie stanie się koszmarem! Postaw na Dezynfeusza!

Tak dokładnie kuna zwana także kuną domową to gryzoń i szkodnik z rodziny fretkowatych. Prowadząc nocny tryb życia szuka swojego miejsca w domowym zaciszu Twojego dachu. Wykorzystując swoją zwinność wdrapuje się po orynnowaniu i wprowadza do dachu. Robiąc przy tym dużo hałasu. Po pewnym czasie oprócz ciągłego nocnego hałasu roznosi się brzydki zapach. Nasze nocne życie rozpada się w drobny mak, jesteśmy nerwowi, a co za tym idzie upada nasze zdrowie. Nie wspominając o rosnących kosztach związanych z remontem i próbą usunięcia szkodnika z posesji.

Wszystko wydaje się wyglądać w czarnym kolorze? Rozchmurz się Dezynfeusz Ci pomoże! Jesteśmy profecjonalistami w swojej dziedzinie. Specjalizujemy się we wszystkich czynnościach ratujących i uwalniających Twój dom od wszelkich szkodników i roztoczy. Tym samym poprawiamy Twój komfort życia. Dlatego jeżeli masz problem z kuną, zamów wizytę naszej firmy.

Na pierwszej wizycie zawsze dokonujemy specjalistycznej ekspertyzy, która pozwoli oszacować na jakim etapie zadomowienia jest kuna. Co to znaczy? Sprawdzamy, czy kuna zadomowiła się i już jakiś czas mieszka u Ciebie czy dopiero zamierza zbudować sobie dom w Twoim poddaszu. Jak już wiemy co jest grane, dobieramy odpowiedni sposób działania i odpowiedni specyfik, który szybko, skutecznie i bezpiecznie usunię intruza. Bezpieczeństwo naszej pracy to drugi filar naszej firmy. Wszystkie środki, których używamy są 100% bezpieczne dla zdrowia Twojego, ale również dla Twojego pupila.

Nie zwlekaj! Klatki i łapki oferowane przez inne firmy czy też sklepy często są zawodne i nieskuteczne. Kuna jako nocne zwierzę i świetny łowca unika pułapek. Dlatego my stosujemy inną praktykę, a Ty zyskujesz na nowo swoją domowa prywatność.

Zadzwoń! Umów się na wizytę. Działamy na terenie całej Wieliczki, dziłamy w całej Polsce. Nie czekaj, dołącz do zadowolonych klientów! Jednak jeżeli jeszcze potrzebujesz informacji, odpowowiedzi na nurtujące Cię pytania, chętnie odpowiemy. Wystarczy, że zadzwonisz! Wszelkie dane kontaktowe naszej firmy znajdziesz w zakładce „Kontakt” bądź na zielonym pasku u góry strony.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

7 + 5 =