Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Elektroosmoza Tarnów

Mieszkania w Tarnowie zostały opanowane przez wilgoć? Szukacie skutecznego rozwiązania? Nie zwlekajcie postawcie na Elektroosmozę!

⇒ Elektroosmoza ⇐ 

Elektroosmoza to sposób na osuszenie pomieszczeń z wilgoci za pomocą nowoczesnych, specjalistycznych urządzeń wraz z specjalnymi specyfikami. Cały zabieg przeprowadzany jest w sposób bezinwazyjny i nie pozostawia po sobie żadnych śladów na ścianach, posadzkach czy też suficie. Stosowane specyfiki do osuszania nie są szkodliwe dla Twojego zdrowia, gdyż nie zawierają chemi!

Zastanawiasz się czy Twój przypadek się nadaje? Oczywiście! Elektroosmozę można zastosować na wielu różńych etapach. W początko wychodzącej wilgoci na ścianach, ale również już zaawansowanej wilgoci. W każdym procesie budowania domów, w przypadku suszenia stropów, przyśpieszeniu suszenia tynków itp. Jeżeli masz dom już gotowy, ale z nieznanych przyczyn został zalany i wilgoć tkwi w ścianach również sie nadajesz.

Zapytasz jak działamy?

Dezynfeusz to firma działająca na terenie całej Małopolski, oferując usługi elektroosmozy dla wszystkich zainteresowanych osób. Teraz poszerzamy swoją działaność o Tarnów! Nasi pracownicy to wyspecjalizowana i wyszkolona kadra! Do swoich zadań podchodzi profesjonalnie, pracujemy na urządzeniach, które posiadają certyfikat i są najwyższej jakości. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, każdy przypadek jest inny i wymaga zastosowania innych specyfików, by skutecznie usunąć wilgoć. Z własnego doświadczenia wiemy, że lubimy wiedzieć co dzieje się z naszymi dobrami materialnymi. Dlatego informujemy Cię na każdym etapie prac, wynikach badań, doborze specyfików.

A teraz najważniejsze!

Perzkonalismy Cię – Zadzwoń!

Umów się na pierwszą wizytę! Dokonamy na niej pomiarów, oszacujemy rozmiar problemu, stopień zawilgocenia, dobierzemy odpowiedni specyfik. Działamy w wielu miastach Polski oraz na terenie całego Tarnowa! W granicach miasta dojeżdżamy i przeprowadzamy pomiary GRATIS!

Chcesz wiedzieć więcej – Zadzwoń! Nasi pracownicy odpowiedzą na kazde pytanie!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

15 + 14 =