Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Zakopane

Mieszkasz w Zakopanym? Znowu dopadła Cię wilgoć? Już nie wiesz co masz z nią zrobić? Nie chcesz stracić klientów? Boisz się, że zalęgnie się w Twoim domu/lokalu grzyb i pieśń? Elektroosmoza to Twoje wyjście z sytuacji!

Jak wiadomo wilgoć jest czynnikiem do powstawania grzyba i pleśni. Sprawia, że w domu/lokalu unosi się zapach stęchlizny, jest zimno i nieprzyjemnie. Do tego plamy na ścianach odstraszają znajomych i rodzinę. Turyści nie chcą się u Ciebie zatrzymać. Wilgoć to Twój wróg, nie pozwól mu się panoszyć w Twoich czterech ścianach! Nie pozwól, aby to ona dyktowała warunki!

Dlaczego własnie elektroosmoza? Ponieważ to skuteczny sposób osuszania pomieszczeń mieszkalnych.I jedyny, który usuwa wilgoć raz a porządnie. Dzięki specjalistycznym i certyfikowanym urządzeniom wraz z specjalnymi specyfikami, jesteśmy w stanie usunąć wilgoć w stuprocentach. Cała metoda jest bezinwazyjna i nie pozostawia na ścianach żadnego śladu. Dodatkowym atutem jest brak szkodliwych chemicznych środków. Wszystko odbywa się tak by nie naruszyć Twojego zdrowia! Turyści znowu zapragną się u Ciebie zatrzymać. Twoje izby znowu odzyskaja dawny blask!

Zapewne zastanawiasz się kim jesteśmy?

Dezynfeusz firma specjalizująca się właśnie w zabiegach elektroosmozy, dezynfekcji i innych zabiegów dla Twojego mieszkania. Jedyna taka firma w Małopolsce i Zakopanym, która daje gwarancję, na swoje usługi. Cenimy sobie dobre zdanie, dlatego w Naszych szeregach spotkasz tylko wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego jeżeli chcesz raz a porządnie usunąć wilgoć, chcesz odzyskać dawny blask swojego mieszkania? Nie zwlekaj zadzwoń do Nas, a my POMOŻEMY!

Działamy na terenie całego Zakopanego, dotrzemy do każdego jego miejsca wystarczy tylko, że zadzwonisz i się mówisz na wizytę.

Dojazd na terenie Zakopanego GRATIS! Dodatkowo na pierwszej wizycie zrobimy pomiary i dobierzemy odpowiedni specyfik do skutecznej elektroosmozy. 

Zakopane powiedz TAK Elektroosmozie, powiedz TAK Dezynfeuszowi! Górale odzyskajcie swoich turystów!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

3 + 7 =