Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Żory

Chciałbyś osuszyć swoje mieszkanie po zalaniu lub zawilgoceniu, ale  nie wiesz na którą firmę się zdecydować? Żadna oferta nie przekonała Cię w 100%? W takim razie my to zrobimy! Dezynfeusz to firma tworzona przez zespół wykwalifikowanych ekspertów, których doświadczenie i umiejętności pozwalają poradzić sobie z każdym problemem. Dla nas nie ma znaczenia, czy musisz osuszyć nowy budynek, czy zabytkowa kamienicę, podobnie jak nie ważne jest, czy chcesz pozbyć się wilgoci z małego pomieszczenia lub dużej powierzchni. U nas nie ma rzeczy niemożliwych – rozwiążemy każdy twój problem! Mieszkasz w Żorach lub pobliskiej okolicy, tak oferta jest dla Ciebie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zapytasz o szczegóły.

Dlaczego należy pozbyć się wilgoci z mieszkania?

Wilgoć w pomieszczeniu stanowi olbrzymie zagrożenie dla osób, przebywających w nim. Zbyt duża zawartość wody wewnątrz przyczynia się do powstawania niebezpiecznych dla Twojego zdrowia drobnoustrojów oraz grzybów i pleśni. Ich obecność w pomieszczeniu odczują szczególnie dzieci, osoby starsze, ale także osoby z obniżona odpornością, u których obajwy takie jak: bóle głowy, problemy z oddychaniem, choroby skórne, a także kłopoty z oczami mogą być bardzo silne. Nie narażaj swojego życia i życia swoich bliskich; szybka reakcja w porę potrafi zatrzymać rozrost grzyba i uniknąć przykrych konsekwencji.

Czy osuszanie to drogi i długotrwały proces?

Dawniej budynki po zalaniu należało poddać gruntownemu remontowi, który często pochłaniał duże środki i zabierał mnóstwo czasu. Dodatkowo na remont nie mógł pozwolić sobie każdy, ze względy na dużą inwazyjność metod takich jak np. podcinanie murów. Na szczęście z nami nie musisz się o to martwić. Nieustanne dokształcanie i ogromne doświadczenie naszych fachowców umożliwiło nam opracowanie nowoczesnych metod osuszania i wprowadzenie ich do oferty. Możesz zapomnieć o inwazyjnych i długotrwałych rozwiązaniach. Z nami wszystko dzieje się nawet do 70% szybciej niż u konkurencji! To niezwykła oszczędność czasu.

Elektroosmoza i osuszanie kondensacyjne

Jedną z najpopularniejszych metod osuszania jest elektroosmoza. To nowoczesna technika polegająca na odprowadzaniu wilgoci zawartej w ścianach, do ziemi. Sposób jest całkowicie bezinwazyjny, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowany w zabytkowym budownictwie. Obok elektroosmozy, drugą świetną metodą jest osuszanie kondensacyjne. Elektroniczny osuszacz powietrza sprawia, że wilgoć skumulowana w powietrzu zaczyna się wykraplać. Wszystko jest w 100% bezpieczne i zupełnie nie zakłóca przepływu powietrza w pomieszczeniu. To takie wspaniałe rozwiązanie!

Pomoc w zdobyciu odszkodowania

Myślisz, że na pozbyciu się problemu nasza pomoc się skończy? Nic podobnego! Kompleksowo zadbamy o Ciebie, abyś mógł spać spokojnie, nie martwiąc się zupełnie o nic. Nasi eksperci zajmą się wynegocjowaniem najlepszej sumy odszkodowania, którą otrzymasz, natomiast Stowarzyszenie Mykologów Budowlanych, z którymi mamy przyjemność współpracować, sporządzi wszelkie potrzebne opinie. Niczym nie będziesz musiał się zajmować!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń do nas już teraz; skorzystaj z oferty i zostań szczęśliwym Klientem Dezynfeusza!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

8 + 7 =