Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Osuszanie budynków Wrocław

Mieszkasz na terenie Wrocławia lub w okolicach i szukasz sprawdzonej firmy, która skutecznie osuszy Twoje mieszkanie? Znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Dezynfeusz to firma z wieloletnim doświadczeniem, która dzięki zaangażowaniu i pracy całego zespołu stała się liderem branży. Jakość naszych usług potwierdzają tysiące zadowolonych klientów na terenie całego kraju, natomiast my sami ręczymy za pracę naszych specjalistów gwarancją satysfakcji.

W jakim przypadku zdecydować się na osuszanie pomieszczenia?

Nie ma znaczenia jaki jest powód Twojego zainteresowania naszą usługą. Bez względu na to czy chcesz osuszyć zalane mieszkanie, biuro, zawilgoconą starą kamienicę a może wolnoschnący tynk na budowie, skontaktuj się z nami, a na pewno poradzimy sobie z Twoim problemem.

Wilgoć w pomieszczeniu – jakie niesie konsekwencje?

Niestety zawilgocone ściany to problem, którego nie należy bagatelizować. Za duża ilość wilgoci prowadzi do osłabienia konstrukcji technicznej całego budynku oraz przyczynia się do powstawania, rozprzestrzeniających się w niezwykłym tempie – grzyba i pleśni. W przypadku budowy źle schnący tynk znacznie opóźnia prace budowlane, powodując zwłoki w terminach.

Przykrymi konsekwencjami zawilgoconych pomieszczeń są wysokie koszty naprawy problemu oraz kary za niedotrzymanie uzgodnionego terminy prac budowlanych. Co gorsza wilgoć fatalnie wpłynie na Twoje zdrowie, pogarszając ogólny stan fizyczny i psychiczny.

Szybka reakcja ma znaczenie

Im szybciej podejmiesz działania mające na celu likwidację problemu wilgoci w mieszkaniu, tym łatwiej będzie się go pozbyć i cały proces będzie mniej skomplikowany. W Dezynfeuszu wiemy, że nie warto czekać i narażać się na dłuższe przebywanie w zawilgoconym pomieszczeniu, dlatego na Twoją prośbę interweniujemy nawet w pomieszczeniach, w których do zalania doszło poprzedniego dnia.

Czym wyróżniamy się na tle innych?

Profesjonalizm przejawiamy w każdym elemencie naszej pracy, a nadrzędną zasadą jest zadowolenie klienta i wykonanie pracy w pełni satysfakcjonująco dla obu stron. U nas nie liczy się zamaskowanie problemu, a jego pełna likwidacja.

Jako potwierdzenie jakości świadczonych usług dajemy Ci gwarancję zadowolenia.

Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta i pełną dyskrecję. Nieważne w jakiej części Wrocławia mieszkasz, dotrzemy pod wskazany adres i pozbędziemy się problemu wilgoci.

Skontaktuj się z nami i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów!

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

13 + 15 =