Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Deratyzacja

Problem z gryzoniami jest aktualnie bardzo popularny. Zwierzęta te dzięki swojej inteligencji bez problemu dostają się do naszych domów i mieszkań. Wykorzystują głównie małe otwory, szczeliny oraz rury kanalizacyjne, które doprowadzają je do wnętrza. Korzystają z dostępu do resztek jedzenia oraz komfortowych warunków, a ich obecność wywołuje głównie strach i panikę.

Nie bez powodu wywołują tak negatywne emocje u ludzi. Zostawiają spore ilości odchodów, roznosząc przy tym wiele groźnych dla człowieka i zwierząt domowych chorób. Koniecznością jest wówczas deratyzacja. Kompleksowe działania naszych fachowców pomogą rozwiązać problem z gryzoniami oraz uniemożliwią ich powrót (proponujemy rozwiązania zapobiegające nawrót szkodników).

Jeśli krety wciąż rozkopują Twój ogród, a gołębie upatrzyły sobie parapet jako idealne miejsce na częste odwiedziny – bez obaw! Obszar działania w zakresie deratyzacji obejmuje również ogrody oraz podwórka wokół domów. Stosowane przez nas środki są profesjonalnymi preparatami, dostępnymi wyłącznie w nielicznych hurtowniach, w których zaopatrują się fachowcy z branży DDD. Gwarantują one pełną skuteczność, a my stosujemy je w sposób bezpieczny dla lokatorów oraz zwierząt domowych.

Decydując się na nasze usługi, zyskujesz bezpieczeństwo oraz skuteczność działań. Nie poruszamy się oznakowanymi samochodami oraz nie posiadamy odzieży roboczej z logiem firmy – zapewniamy pełną dyskrecję i komfort.

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

9 + 12 =