Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Masz problem z niechcianymi insektami (np. pluskwy)? W Twoim domu unoszą się przykre zapachy? A może na terenie posesji zauważyłeś gryzonie? Rozwiążemy każdy problem. Zadzwoń już dziś!
799-355-552

Elektroosmoza Częstochowa

 ELEKTROOSMOZA  – pod tą tajemniczą nazwą kryje się nic innego jak OSUSZANIE.

Za pomocą specjalistycznego sprzętu emitowane jest pole elektromagnetyczne, które powoduje ruch wilgoci w stronę podłoża. Ponad to, wytwarza się poziome pole przeciw wilgoci które zapobiega jej nawrotom. Bardzo istotne jest nieinwazyjne działanie elektroosmozy. Proces ten w żaden sposób nie ingeruje w ściany, konstrukcję a nawet przedmioty znajdujące się w osuszanym budynku. Firma rozkłada jedynie sprzęt w odpowiednich miejscach, który emituje fale elektromagnetyczne.

Elektroosmoza usuwając wilgoć, niszczy idealne warunku do rozwoju grzybów i pleśni.

 Jak wiadomo, są one niebezpieczne dla zdrowia mieszkańców jak i również niszczą swoje otoczenie.

Wilgoć w budynkach to ogromny problem polaków. Jest wiele czynników które mogły przyczynić się do jej nagromadzenia, np. powódź, przeciekający dach, pęknięta rura, stare budownictwo, wieloletnie zapomnienie i zaniedbania budynku.. Bez względu na to, jaki jest powód pojawienia się wilgoci w Twoim domu, nasza firma Dezynfeusz pozbędzie się jej bezpowrotnie.

Firma posiada niezbędne certyfikaty do wykonywania kompleksowych prac.

Zaufało nam już setki klientów indywidualnych oraz dziesiątki firm – dołącz do nich i ciesz się suchym, pachnącym i świeżym domem, wolnym od grzybów i pleśni. Gdy zaistnieje taka potrzeba, nasza firma prowadzi również prace z zakresu odgrzybiania. Oczyścimy zatem Twój dom kompleksowo!

Wiele osób wchodzi w posiadanie starych, zaniedbanych budynków. Elektroosmoza to pierwszy etap przywracania im dawnej świetności. Remonty i renowacje nie maja najmniejszego sensu, gdy ściany oraz sufity są mokre.

Nasi pracownicy zanim podejmą się pracy, sprawdzają jak bardzo ściany są wilgotne aby odpowiednio przygotować etapy pracy. Nieoceniona wiedza i doświadczenie kadry są gwarancją sukcesu, a więc likwidacji wilgoci i zagrożeń z nią związanych.

Zadzwoń do nas, chętnie Ci pomożemy. Dojeżdżamy w każdy zakątek Częstochowy i jej okolic.  

Opinie klientów

Sprawdź co myślą o nas inni!

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin, Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia, Nauczycielka

Nasze pozostałe usługi

Kliknij wybraną usługę z listy, aby przejść do oferty.

Dlaczego my?

Nasze usługi świadczone są kompleksowo! Jasne cele przyczyniają się do skuteczności naszych działań!

Skuteczność

Wykonywane przez nasz usługi posiadają gwarancję skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów każdy problem zostanie rozwiązany!

Dyskrecja

Nie poruszamy się samochodami z logiem firmy, a specjalistyczną odzież ubieramy bezpośrednio przed wykonaniem usługi. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największy komfort Klientowi!

Oszczędność

Decydując się na nasze usługi, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających w domu jest dla nas priorytetem! Stosowane przez nas preparaty nie są szkodliwe również dla zwierząt domowych.

Szybkość

Działamy bardzo sprawnie, po to, aby jak najszybciej przywrócić komfort osobie zmagającej się z problemem!

Kultura

Specjaliści z Dezynfeusza cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chętnie udzielają wszelkich informacji i dbają o dobrą atmosferę.

Opinie naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas inni

Google

opinia-google-2

Google

opinia-google

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Media o nas

Pojawiamy się w różnych mediach

tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni

Nasi klienci

Zaufaniem obdarzyło nas wiele firm.

KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeump-gliwice

Oława

Kontakt

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji terminów wykonania usługi.

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście - Bezpłatny, błyskawiczny dojazd!

Dezynfeusz teraz w Twoim mieście

Wykonujemy profesjonalne i skuteczne usługi z branży DDD. Nasi specjaliści świadczą usługi tylko na najwyższym poziomie i z jak największą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie poparte jest zadowoleniem tysięcy Klientów na terenie całej Polski. Dołącz do nich i skutecznie zażegnaj swój problem!

Nasze oddziały

Dezynfeusz wciąż się rozwija. Stale na mapie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy. Jeśli w Twoim mieście jeszcze nas nie ma - bez obaw, bez najmniejszego problemu dotrzemy do Ciebie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze usługi DDD są niezbędne.

Formularz kontaktowy

14 + 4 =